На засіданні виконкому підсумували роботу підприємств, організацій та установ міста в осінньо-зимовий період

0
430

Напередодні, на засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради розглянули 16 питань порядку денного. Зокрема, заслухали інформацію про підсумки роботи підприємств, організацій та установ міста в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр.

Начальник відділу будівництва, коммунального господарства і газифікації Богдан Миронюк зазначив, що опалювальний сезон проходив без особливих ускладнень.  Місто не мало понад нормованих перебоїв з подачі тепла, води та електроенергії.

Незважаючи на труднощі з оплатою за природний газ через несвоєчасну оплату спожитих послуг з теплопостачання населенням, КП «Нововолинськтеплокомуненерго» в осінньо-зимовий період відпрацювало без відхилень від затвердженого температурного графіка подачі теплоносія за всіма джерелами теплопостачання зі своєчасним усуненням аварійних ситуацій. Протягом опалювального періоду 2019-2020 р.р. було встановлено 309 шт. квартирних приладів обліку холодної води в м. Нововолинську та сел. Благодатному“, – розповів Богдан Миронюк.

Начальник відділу будівництва, комунального господарства і газифікації Богдан Миронюк також зазначив, що незважаючи на непростий фінансовий стан, жодного разу не було допущено перемерзання подачі води в будинках на капітальний ремонт житлового фонду в 2019 році освоєно 511,7 тис. грн. з міського бюджету.

Міський голова Віктор Сапожніков наголосив керівникам підприємств активніше проводити роботу з населенням  щодо погашення заборгованості за спожиті енергоносії. Мер акцентував увагу на питанні розрахунку  за кредит “Водоканалу”. Тому рішенням виконкому керівника підприємства зобов’язали здійснити заходи з акумуляції коштів  для погашення відсотків за кредитом Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Члени виконкому схвалили   Програму покращення функціонування центру обслуговування платників податків у м.Нововолинську на 2020 рік. Також внесли зміни до переліку адміністративних послуг через  Нововолинський ЦНАП. До 147 послуг додано ще 11, 10 з яких стосуються компетенції відділу   державного архітектурно-будівельного контролю міськвиконкому  та запроваджена ще одна комплексна послуга «є Малятко».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here