У Нововолинську вирішують, як в умовах карантину святкувати Великдень

0
379

Сьогодні, 7 квітня, відбулася селекторна нарада заступника голови обласної державної адміністрації з керівниками райдержадміністрацій, міськими головами та головами ОТГ з питань співпраці з релігійними організаціями щодо запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19.

У нараді взяв участь і перший заступник нововолинського міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, – повідомляє пресслужба міської ради.

Заступник директора ДУ «Лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» Лариса Дудковська повідомила про стан захворюваності у Волинській області, організацію роботи медичних працівників із хворими, що звертаються з підозрою на коронавірусну хворобу, алгоритми проведення ПЛР-тестування. Крім того, мова йшла і про посилені карантинні заходи для забезпечення самоізоляції громадян та недопущення масового захворювання.

Варто зазначити, що за період дії карантину в області до адміністративної відповідальності притягнуто 68 осіб. З них: 19 – керівників торгових закладів, 36 – працівників підприємств і установ, 1 – водій, та 6 осіб, які порушили самоізоляцію.

Нагадаємо, що згідно з постановою № 255 Кабінету Міністрів України, від 6 квітня в Україні діють посиленні карантинні заходи. Зокрема, у постанові йдеться про заборону до 24 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів. Представникам релігійних організацій надішлють офіційні листи, у яких дані рекомендації щодо планування та організації проведення богослужінь із дотриманням вимог законодавства. Поліція готова спільно із представниками духовенства та виконавчої влади напрацювати алгоритм дій проведення прийдешніх християнських свят.

Ми маємо діяти в межах чинного законодавства“, – підсумувала заступниця голови облдержадміністрації Світлана Мишковець.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here