У нововолинця позитивний результат експрес-тесту на COVID-19

2
5990

Сьогодні, 28 березня, до Нововолинського центру ПМСД звернувся чоловік і повідомив, що у нього симптоми, притаманні хворим, інфікованим коронавірусом. Медики оглянули пацієнта та провели експрес-тестування на COVID-19. Тест дав позитивний результат. Його госпіталізували до інфекційного відділення ЦМЛ.

Можливе джерело зараження та коло контактних осіб нині встановлює поліція. Остаточний результат дасть аналіз ПРЛ.

Головна лікарка Нововолинського центру ПМСД Ольга Попіка розповіла, що упродовж останніх кількох діб із симтомами респіраторних хвороб до амбулаторій зверталося чимало пацієнтів. Переважно це люди, що були за кордоном. Їх тестування дало негативні результати.

ВАЖЛИВО! Дуже багато пацієнтів, попри заборони і численні попередження, таки приходять на прийом до амбулаторій особисто.

Медики вкотре звертаються до людей: якщо ви були за кордоном і маєте прояви респіраторних інфекцій, У ЖОДНОМУ РАЗІ НЕ ВИХОДЬТЕ З ДОМУ!

ВИКЛИКАЙТЕ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ ПО ТЕЛЕФОНУ!!! МОЖНА ДЗВОНИТИ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ – 093 25 79 215. 

НЕ НАРАЖАЙТЕ ІНШИХ НА НЕБЕЗПЕКУ! КОМУСЬ ЦЕ МОЖЕ КОШТУВАТИ ЖИТТЯ! 

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. […] Сьогодні, 28 березня, до Нововолинського центру ПМСД звернувся чоловік і повідомив, що у нього симптоми, притаманні хворим, інфікованим коронавірусом. Медики оглянули пацієнта та провели експрес-тестування на COVID-19. Тест дав позитивний результат. Його госпіталізували до інфекційного відділення ЦМЛ. Про це пише Нововлинськ.com. […]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here