Нововолинські ОСББ отримали дезінфікуючі засоби, придбані за кошти місцевого бюджету

0
614

У Нововолинську уже продезінфіковано 940 під’їздів у 375 будинках. Сьогодні, 27 березня, дезінфікуючі засоби для обробки житлових приміщень отримали ОСББ.

Голова об’єднання співвласників багатоквартирних будинків на бульварі Шевченка, 8 та проспекті Дружби, 25 Олена Дерейко розповіла, що організувала дезінфекцію своїх будинків ще від початку карантину. Спочатку засоби купувала за власний кошт, тепер обробку під’їздів проводять спеціальними розчинами придбаними за кошти міської влади.

За її словами, першочергово дезінфікують поручні, сходи та дверні ручки, окрім цього обробляють і дитячий майданчик.

«Раз в день це потрібно робити. Ми все робимо, аби вберегти наших мешканців, щоб вони почували себе безпечніше», – наголосила Олена Дерейко.

450 літрів дезінфікуючих засобів для ОСББ та житлово-будівельних кооперативів міста та селища Благодатного закупили на 60 тисяч гривень, загалом на дезрозчини міська рада виділила 100 тисяч гривень.

«На сесії були виділені кошти з міського бюджету для того, щоб закупити концентровані дезрозчини. Оперативно спрацювало ЖКО і вже вчора ми отримали наше замовлення з Вінниці. Зараз у нас є майже 200 ОСББ, то всі вони отримають ці дезрозчини. Їх повинно вистачити, аби 6-7 разів  продезінфікувати кожен під’їзд», – зазначив радник міського голови Володимир Рожелюк.

Закуплені дезінфікуючі розчини концентровані, один літр розводиться на 66 літрів води. Голів ОСББ просять – поки ситуація з поширенням коронавірусу у місті не загострилася, використовувати засоби дезінфекції з розумом, оскільки не відомо, що чекає нас у майбутньому і чи вдасться дезінфектори закупити пізніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here