У Нововолинську відбувся турнір з греко-римської боротьби: хто отримав Кубок міського голови?

0
220

5 юнацьких команд з Луцька, Червонограда та Нововолинська змагалися у турнірі з греко-римської боротьби на Кубок міського голови. Спортивний захід відбувся вихідними у приміщенні загальноосвітньої школи №6.

Відкрив турнір міський голова Віктор Сапожніков. Мер привітав учасників змагань та побажав вдалої боротьби та перемог.

«Важливо, що саме тут гартуватимуть свій характер хлопці та дівчатка. Сподіваюся, що для дітей – це можливість активніше займатися улюбленим видом спорту і досягати високих результатів. Можливо тут зростатимуть майбутні чемпіони», – наголосив Віктор Борисович.

Турнір з греко-римської боротьби у Нововолинську проходить уже вдесяте. Саме стільки часу у місті функціонує клуб «Борець», вихованці якого, неодноразово ставали майстрами спорту, чемпіонами України та призерами міжнародних змагань, зазначив засновник та президент клубу Олександр Божко.

«Нововолинськ здавна славиться підготовкою сильних борців, котрі неодноразово ставали чемпіонами не лише області, а й України. Серед знаних – Андрій Грищук, Анатолій Петрощук, Анатолій Мосійчук, Сергій Самох, Федір Бондарчук, Юрій Ковальчук, Олександр Цьох, Олег Дацюк, Леонід Гочачко, Василь Подзізей та багато інших», – зауважив він.

Цьогоріч юні спортсмени боролися на новому килимі, який минулоріч був придбаний за кошти міського бюджету, а саме 84 тисячі гривень.

Віктор Сапожніков та головний суддя змагань Андрій Грищук урочисто перерізали червону стрічку.

Змагання з греко-римської боротьби проходили в 11 вагових категоріях. На килимі юні борці демонстрували технічні прийоми та недитячу силу духу.

До речі, греко-римська боротьба – це єдиноборство двох спортсменів. Протистояння  з технічного боку проводиться за допомогою різних прийомів, які застосовуються не нижче пояса. Головна мета поєдинку – притиснути противника спиною до килима.

В результаті не легкої боротьби, у різних вагових категоріях найбільше – аж дев’ять перших місць – у скарбничці господарів змагань. Переможців нагородили Кубками, Грамотами та медалями. А найвищої нагороди турніру – Кубка міського голови удостоїлись вихованці нововолинського спортивного клубу «Борець», тренер – Андрій Грищук.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here