Нововолинські школярі побували “в гостях у Мухи Цокотухи”

0
513

Днями зразковий театр мініатюр будинку культури селища Благодатного запросив нововолинських школярів на мюзикл «Муха Цокотуха» за мотивами відомої казки Корнія Чуковського. У залі міського палацу культури не було де яблуку впастина чаювання до Мухи завітало чимало гостей.

Чудова гра артистів, барвисті декорації та яскраві костюми створили чарівну атмосферу.

Юні актори настільки перевтілились у своїх персонажів, що глядачі, спостерігаючи за чарівним дійством на сцені, не могли втримати щирих усмішок й запальних оплесків. Яскраво, музично й весело приймала головна героїня своє комашине товариство: і чаю попили, і пісень заспівали, і польку станцювали.

Завдяки неймовірним зусиллям Галини Максименкової, яка виступила і режисером- постановником, і продюсером, і хореографом спектаклю, давно відомий сюжет улюбленого з дитинства твору набув на сцені зовсім нового сучасного звучання.  Барвиста вистава, з піснями, музикою і танцями не залишила байдужим ні кого з присутніх у залі.

Підготовка вистави тривала 2 місяці. Прем’єра нещодавно відбулася у Благодатному.

Як розповіла Галина Максименкова, це був своєрідний експеримент, який повністю вдався.

«Це був невеличкий експеримент. Бо ця вистава не проста, тут треба зіграти дорослі емоції і я думаю, що мої маленькі актори з цим справилися. Дивлячись, як сьогодні нас сприймали наші глядачі, я переконана, що нам все вдалося. Все, що ми робимо в нашому театрі, має єдину мету – надихнути глядача повірити у власні сили й зрозуміти навіщо він у цьому світі й чим би хотів в майбутньому займатися», – зазначила вона.

Над виставою трудились і батьки юних акторів. Разом вони розучували тексти, втілювалися в ролі й готували декорації. А одна з мам, талановита майстриня Галина Мущинська власноруч спроектувала й пошила нові, яскраві костюми для усіх героїв мюзиклу.

Переглядаючи виставу, глядачі дізналися про любов, дружбу, про існування добра і зла, побачили справжню дуель, відсвяткували іменини і поринули в атмосферу веселого весілля.

Злагоджена робота творчого колективу, ретельна підготовка та чисельні репетиції зробили прем’єру незабутньою. А головне, що задоволення від  вистави отримали і маленькі актори, і школярі, які спостерігали за їх майстерним перевтіленням у різноманітних комашок.

Не приховувала своїх позитивних емоцій і директорка міського палацу культури Марія Олійчук. Вона високо оцінила роботу талановитих акторів і за проявлені зусилля, подарувала їм солодощі.  А режисерці вистави Галині Максименковій за професіоналізм, творчість, плідну співпрацю, пропаганду театрального мистецтва, виховання у дітей естетичного смаку, розвиток творчих здібностей та зусилля, проявленні під час підготовки мюзиклу «Муха Цокотуха» на новий лад вручила Подяку.

«Бажаю усім, хто трудився над цим мюзиклом творчої наснаги, невичерпної енергії й подальших успіхів у всіх починаннях», – наголосила вона.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here