За підсумками спортивного року Нововолинськ – серед кращих в області

0
191

Днями у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися підсумки спортивного року 2019. У рамках заходу відзнаки отримали відомі волинські тренери, спортсмени, громадські організації. Також було підведено підсумки, за результатами виступів волинських спортсменів на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях протягом 2019 року. Про це повідомляє Відділ з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

Нагороди вручали заступник голови обласної державної адміністрації Анатолій Костик та заступник голови обласної ради Роман Карпюк.

Є чим пишатись і Нововолинську. Адже нововолинські спортсмени також здобули ряд перемог і посіли призові місця в багатьох змаганнях. Тому на святі отримали заслужені нагороди.

Відтак, Нововолинськ зайняв третє місце у ІІ групі за результатами виступів спортсменів в обласній спартакіаді «Волинь спортивна-2019» серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій (ігрові види спорту), а також третє місце у ІІІ групі за підсумками рейтингу 2019 року з олімпійських видів спорту у Волинській області (міжнародні та всеукраїнські змагання) серед районів та міст обласного значення.

Грамоти та Кубки отримала начальниця відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому Тетяна Супрунюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here