У Нововолинську обговорили проблеми дітей, які потребують захисту

0
227

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, що впливає на її здоровий розвиток та формування особистості. Цим керувалися члени комісії з питань захисту прав дитини на черговому засіданні 13 лютого. Його провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Комісія розглянула більше десятка справ, що пов’язані з необхідністю вжиття заходів з метою захисту прав дітей.

Двом батькам визначили способи участі у вихованні малолітніх дітей, а двом неповнолітнім – місце їхнього проживання.

Члени комісії переглянули рішення, винесене дорадчим органом у серпні минулого року, щодо форм спілкування батька, який повернувся з місць позбавлення волі, із донькою, котра нині виховується у прийомній сім’ї. Заслухавши усі сторони, прийнято виважене рішення, яке задовольнило прохання батька щодо його подальшої участі налагодження контакту з дитиною.

Три питання порядку денного стосувалося доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав батьків відносно своїх малолітніх дітей.

Заслухали сім”ю, яка перебуває під соціальним супроводом центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. Вирішили, що і в подальшому соціальні служби триматимуть у полі зору цю сім”ю, а четверо дітей, які потрапили у складні життєві обставини через ухилення їхніх батьків від виконання своїх батьківських обов’язків, служба у справах дітей візьме на облік.

Члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Двом дітям надали статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

– Приймаючи рішення, за будь-яких обставин інтереси та права дітей – на першому місці, – наголосила начальниця служби у справах дітей Іванна Думич.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here