23-річний нововолинець, який днями потрапив в ДТП, потребує допомоги

0
176

Допомоги на лікування потребує нововолинець Максим Конопський. 23-річний хлопець потрапив в аварію, що трапилася біля села Соловичі Турійського району 10 лютого. Нині він перебуває у Ковельській лікарні.

Унаслідок ДТП Максим отримав численні травми обличчя та внутрішніх органів. Хлопець уже переніс кілька оперативних втручань: видалили селезінку, підшили печінку. Попереду – тривала реабілітація та пластичні операції, оскільки дуже посічене лице. Щоденно сім’я, у якій виховують ще двох молодших синів, витрачає на лікування понад 10 тисяч гривень.

Максим Конопський – ветеран АТО. Три роки відслужив за контрактом, понад два провів на передовій. Там же отримав поранення й інвалідність. Нагороджений державною відзнакою – Орденом «За мужність»  ІІІ ступеня. Після повернення додому вступив на Нововолинського навчально-наукового інституту економіки та менеджменту ТНЕУ.

Батьки Максима звертаються по допомогу до усіх нас, оскільки самотужки без сторонньої фінансової допомоги їм впоратися з бідою не під силу.

Кошти на лікування нововолинця можна переказати на цей рахунок. Будьмо небайдужі.

Картка ПРИВАТБАНКу:

5168 7427 1538 3604

Сергій Конопський (батько Максима)

Тел. мами: 068 00 38 973

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here