Сергій Мартиняк та Віктор Сапожніков проінспектували ремонтні роботи на головному стадіоні міста

1
2539

Вже понад 7-місяців у Нововолинську триває реконструкція стадіону «Шахтар», що у центрі міста. За цей час вдалося зробити чимало: зміцнили цегляну огорожу, відремонтували бетонне покриття у глядацьких секторах, замінили знищені сидіння та опори під ними, повністю відновили стіни, глядацькі трибуни та огорожі біля секторів. На ці цілі вже освоїли 4,7 мільйона гривень. Однак, ремонтні роботи ще тривають. Зокрема, планують реконструювати бігові доріжки. Після капітального ремонту вони будуть схожими до тих, які нині – у Нововолинському ліцеї №1, а головне відповідатимуть усім європейським стандартам.

Нагадаємо, рік тому депутати міської ради проголосували за виділення коштів на ремонт спортивного об’єкта, вдалося залучити й додаткові фінанси. 21 мільйон – це кошторисна вартість, а фактична ціна робіт, які зараз виконують, – 6 мільйонів 200 тисяч гривень, з яких 3 мільйони виділили із міської казни.

З тим, як змінюється й оновлюється головний стадіон міста сьогодні, 13 лютого ознайомився бізнесмен, екс-депутат Верховної Ради Сергій Мартиняк, який фінансово долучився до його ремонту. Зокрема, залучив із різних джерел 3 мільйони 200 тисяч гривень.

Разом із міським головою Віктором Сапожніковим він проінспектував стан виконання ремонтних робіт.

Мер розповів на якому етапі зараз реконструкція стадіону, що вже вдалося зробити, з якими труднощами довелося зіткнутися, а також пояснив деякі технічні й будівельні нюанси, які виникали під час його відновлення. А також поділився подальшими планами на продовження робіт.

«За минулий рік освоїли 4,7 мільйона гривень. Вже відновленні всі глядацькі сектори глядацьких трибун. Ми готуємо стадіон на День міста. Ще плануємо ряд робіт на цей рік. Я говорив з головою облдержадміністрації про виділення державних коштів, для того, щоб зробити тут сучасні бігові доріжки, які відповідатимуть усім світовим стандартам. Але це ще в планах. А сьогодні я показав Сергію Мартиняку, на що пішли виділені ним кошти. І на якому етапі зараз ремонтні роботи на стадіоні. Він переконався, що виділені ним кошти використані, результати уже є. Деякі роботи уже виконані, інші ще будуть продовжуватись», – зазначив Віктор Борисович.

Сергій Мартиняк побаченим – задоволений. Він зауважив, що зміни на стадіоні уже помітні.

«Я приїхав у Нововолинськ вирішити деякі робочі моменти свого підприємства. І вирішив заодно подивитися на стадіон, адже я долучався до його реконструкції. Приємно, що наші зусилля не були марними. Стадіон відновлюється і ті кошти, які були виділені, освоєнні. Їх тут видно. Я надіюсь цей стадіон буде окрасою міста», – поділився своїми враженнями підприємець.

Також він зазначив, що на ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» уже встановили локальні очисні споруди. Щоправда ще залишились деякі технічні нюанси, ще дещо потрібно доробити. Але в загальному нове обладнання вже готове до роботи.

За його словами,  станція з очищення стічних вод дасть можливість зменшити шкідливі викиди, безпечно для довкілля утилізувати відходи і скерувати очищену воду на повторне використання.

«Вже закінчуються роботи по замінні флотаторно-сепараторної станції. Це дасть змогу підприємству очистити воду таким чином, що вона буде використовуватись повторно для миття, наприклад, приміщень. Це дасть змогу підприємству економити кошти, бо використовуватиметься менше води. І вже після цього вода, як попадатиме в очисні споруди міста буде вже чистою і не буде приносити ніякої шкоди і не потребуватиме подальшої доочистки. Ще є деякі питання, які потрібно вирішити, але воно вже відповідає всім європейським стандартам. Також завдяки новому обладнанню знялося питання неприємних запахів у місті», – зазначив Сергій Мартиняк.

До речі, сума проекту з будівництва очисних споруд – близько 500 тисяч євро.

 

 

 

1 коментар

  1. Ага, так далеко добиратися очільнику…, цілих сім місяців знадобилося щоб перейти дорогу і проінспектувати…)
    В вікно не видно))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here