47 пожеж, 11 врятованих життів та 1 смерть: у міськвідділі ДСНС підвели підсумки року

0
132

У місті Нововолинську та селищі Благодатне за 12 місяців 2019 року зареєстровано 47 пожеж. Про це стало відомо під час проведення підсумків роботи 5-ї ДПРЧ Управління ДСНС України у Волинській області. Перед особовим складом рятувальників звітував начальник Нововолинського міського відділу управління ДСНС України у Волинській області Іван Саюк. Традиційно на зустрічі були присутні заступник начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Волинській області Олег Билиця, радник нововолинського міського голови Володимир Рожелюк та заступник начальника Нововолинського відділення поліції Олександр Ольшевський.

Як зазначив Іван Саюк, у порівнянні з аналогічним періодом  2018 року (50 пожеж), ріст пожеж зменшився на 6%.

Прямі  матеріальні збитки за 2019-й становлять 1 млн. 150 тис. 200 грн. ( 2 млн. 663 тис. 500 грн за аналогічний період 2018 року), тобто зменшились на 56%. Економічні втрати від пожеж за минулий рік  4 млн. 354 тис. 900 грн. За аналогічний період 2018 року економічні втрати становили 5 млн. 267 тис. 575 грн.,тобто зменшились на 18%.

Врятовано матеріальних цінностей у 2019-му на суму 16 млн. 70 тис. грн.

Основними причинами виникнення пожеж в місті є порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, електроприладів – 11, необережне поводження з вогнем – 14, підпал – 6, пічне опалення – 3дитячі пустощі -1, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації газового обладнання – 1, самозаймання-2, куріння в ліжку – 9″, – розповів Іван Саюк.

Завдяки особовому складу пожежно-рятувального підрозділу протягом року врятовано 11 осіб,  25 будівель та 2 одиниці техніки. Однак, унаслідок куріння в ліжку померла одна особа.

Олег Билиця подякував рятувальникам Новолинська за сумлінну працю та підтримку передових позицій серед відділів ДСНС у області. Окрім цього, заступник начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України у Волинській області подякував працівникам 5-ї ДПРЧ за успіхи у спорті та нагородив рятувальників подяками Управління ДСНС у Волинській області.

Відзначив досягнення та продуктивну роботу працівників міськвідділу ДСНС і Володимир Рожелюк.

Тішить те, що ващ підрозділ є найкращим у Волинській області. Ми завжди вам допомагали і будемо допомагати надалі. Хочу передати вам слова вдячності міського голови Віктора Сапожнікова за вашу щоденну роботу та готовність завжди прийти на допомогу“, – зазначив радник міського голови.

Подякував за співпрацю рятувальникам і заступник начальника Нововолинського міського відділення поліції Олександр Ольшевський.

Окрім цього, присутні обговорили плани на майбутній рік, та шляхи вирішення проблем, де лише тісна та плідна співпраця влади, поліції та рятувальників дасть хороші результати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here