Профільне міністерство рекомендує продати шахту №10 або залучити інвесторів для її добудови: відповідь на звернення міських обранців

0
389

Заступник міністра енергетики та захисту довкілля  Станіслав Ковалевський відповів на звернення депутатів Нововолинської міської ради до президента, прем’єр-міністра та голови ВР України, щодо критичної ситуації на вугледобувних підприємствах Волині.

Нагадаємо, міські обранці Нововолинська надіслали звернення керівництву держави, щодо вжиття негайних заходів щодо критичної ситуації на вугледобувних підприємствах Волині та відсутності фінансування у 2020 році будівництва ДП “Передпускова дирекція шахти №10 «Нововолинська»”.

Отож, днями на виконання доручення прем’єр-міністра України О. Гончарука, Міністерство енергетики та захисту довкілля повідомило, що фінансування будівництва шахти №10 «Нововолинська» у державному бюджеті на 2020 рік непередбачено. Профільне міністерство рекомендує активізувати роботу із залученням у будівництво шахти №10 коштів інвесторів без витрат держбюджету або вжити заходів для продажу цього об’єкта.

Однак, очевидно, що закривати вугільний довгобуд Нововолинська теж не планують, адже на це необхідна чимала кількість коштів, яких нині держава виділяти не планує.

Також у листі-відповіді повідомили, що профільне міністерство спрямувало для підприємства кошти у сумі 10 000,0 тис. грн., що дозволило здійснити розрахунки за виконані роботи і понесені витрати, та виплатити зарплату працівникам –учасникам будівництва шахти №10 в повному розмірі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here