Стихійну торгівлю на проспекті Перемоги у Нововолинську ліквідували. Чи надовго?

0
474

Стихійну торгівлю на проспекті Перемоги у Нововолинську ліквідували. Вже протягом кількох днів на базарчику в центрі міста – порядок, якого і міська влада й правоохоронці добивалися давно.

Сільськогосподарськими продуктами продавці торгували просто обабіч дороги вже доволі давно. Поліцейські їх періодично виганяли, однак ненадовго. Через деякий час вони знову займали свої звичні робочі місця.

Але зараз порядок на ринку поблизу стадіону «Шахтар» триває вже кілька днів.

Як з’ясувалося, усе завдяки постійному чергуванню там правоохоронців, які розмовляють з людьми й просять їх переходити зі своєю продукцією у торговий павільйон.

Продавці реагують на це по різному. Хтось обурюється, мотивуючи це тим, що в середині базарчика їх товар бачить менше людей і відповідно зменшився виторг. А хтось навпаки радіє, що нарешті тут буде порядок.

А ось у покупців закрадаються сумніви, що цей лад на базарі не на довго. Мовляв, як тільки зникнуть чергові поліцейські, продавці повернуться на свої колишні місця торгівлі.

Ці побоювання розділяє і заступник начальника Нововолинського відділення поліції Олександр Ольшевський.

Саме тому правоохоронці продовжать там чергувати. Доки – наразі не відомо.

Однак, продавців поки не штрафують , обмежуються попередженнями.

«Наша мета не штрафувати, а навести порядок. Поки там будуть чергувати поліцейські. Ми не хочемо з людьми, а більшість там пенсіонерок, сваритися. Ми просто з ними розмовляємо, попереджаємо  їх. 10 разів попереджаємо. І в такому режимі й наділі будемо продовжувати працювати», – зазначив він.

За його словами, у подальших планах – облаштувати на базарчику камери відеоспостереження.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here