У Нововолинському відділенні поліції – вакансії

0
1458

До Нововолинського відділення поліції запрошують на роботу працівників сектору реагування патрульної поліції та дільничих офіцерів. Подати анкету можна з 20 січня 2020 року на офіційному сайті Нацполіції України.

Кандидатам пропонують заробітну плату від 10200 грн, щорічну оплачувану відпустку тривалістю 30 днів, безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС, компенсацію санаторно-курортного лікування та відпочинку, можливість отримання вищої освіти у навчальних закладах Національної поліції за державним замовленням, можливість отримання житла у лізинг без сплати відсотків, компенсація за винайм житла та ін.

Обов’язки поліцейського секторів реагування патрульної поліції: виїзд на виклики громадян за лінією 102, забезпечення безпеки дорожнього руху , надання невідкладної допомоги громадянам, здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів за гарячими слідами, а також патрулювання визначеної території.

Обов’язки дільничного офіцера поліції: взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядування, населенням і громадськими формуваннями з охорони публічного порядку на закріпленій ділянці, здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про застосування адмінстягнень, проведення перевірки за зверненнями громадян і посадових осіб та вжиття необхідних заходів щодо виконання вимог законодавства.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вік від 18 років, повна загальна середня або вища освіта, вільне володіння українською мовою.

За детальною інформацією звертайтеся в робочі дні з 9:00 до 18:00 до чергової частини Нововолинського відділення поліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here