На Іваничівщину привезуть чудотворну ікону, яка замироточила в Єрусалимі

0
210

У Свято-Покровському храмі селища Іваничі перебуватиме образ Пресвятої Богородиці, який замироточив під час паломництва волинян у Єрусалимі.

Зустрічатимуть образ у храмі 16 грудня о 12.00, о 18.00 буде відслужений акафіст до Пресвятої Богородиці, – інформує Іваничівщина православна.

На Волинь образ прибув 7 грудня. Більше тижня волиняни матимуть можливість молитися перед святинею в головному храмі єпархії як за оголошеними богослужіннями, так і приватно.

Як інформують у волинській єпархії, спершу на образі Богородиці, який придбали у Вифлеємі, з’явилася краплина мира. Тоді один із прочан – священник Павло Михальчук – вирішив придбати ікону для своєї сім’ї. У храмі Гробниці Божої Матері, де на чільному місці встановлено Єрусалимську ікону Діви Марії, богомольці почали правити акафіст. Душпастир перший приклонився до святині та поставив Вифлеємську реліквію біля Єрусалимської. Після цього продовжив читати акафіст, а владика Михаїл помазував прочан миром. Саме у цей час паломники побачили рідину на іконі у вигляді сльози, яка скотилася.

Тепер образ зберігається у храмі Великомучениці Параскеви-П’ятниці, що в Закарпатській єпархії, де служить отець Павло..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here