Волинські депутати проти Погуляйка, однак Президент не відреагував на звернення

0
219

Перший заступник Керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов відмовився коментувати звернення депутатів Волинської обласної і Луцької міськрад щодо незгоди з призначенням Юрія Погуляйка на посаду губернатора Волині.

Про це стало відомо у вівторок, 3 грудня, на представлені голови Волинської облдержадміністрації, – пише Волинь 24.

Нагадаємо, в жовтні Кабінет Міністрів України на виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Зокрема, уряд погодив призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка.

Після цього голова Волинської обласної ради Ірина Вахович підписала розпорядження про скликання позачергової сесії. У порядку денному було лише одне питання: «Звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича».

Основним поясненням незгоди депутатів із кандидатурою Погуляйка є те, що він не з Волині. Мовляв, немісцеві голови ОДА не знаходили спільної мови з жителями краю.

Депутати Луцької міської ради також вирішили звернулися до Президента України Володимира Зеленського щодо незгоди з кадровим рішенням Кабінету Міністрів України про погодження призначення головою Волинської обласної державної адміністрації Погуляйка Юрія Михайловича.

«Не буду коментувати звернення. Думаю, що це було емоційне рішення, аніж раціональне. Переконаний, що всі щиро хочуть розвитку і все для цього робили», – сказав Трофімов.

Він каже, що Волинь – це область прикордоннаявні і пункти пропуску не справляються з потоком транспорту.

«Потрібно залучати інвесторів і туристів у область. Ми знаємо, що озера міліціють. Причина не тільки в тому, що зараз зміна клімату, але й господарська діяльність, або бездіяльність. Припинення незаконного видобутку бурштину, знищення лісів. Проблем є багато. Вирішення кожної з них наближатиме нас до покращення життя. Не хочу, аби ми ділили всіх на місцевих і ні, треба працювати», – виступив Сергій Трофімов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here