Шахту “Бужанську” приватизують: очікують повідомлення про дату аукціону та стартову ціну

1
813

Стало відомо, що під приватизацію потрапляє відокремлений підрозділ «Шахта «Бужанська» державного підприємства «Волиньвугілля». Він розташований у Нововолинську на вулиці Луцькій, 1. Нині балансоутримувачем є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України. Поки що щодо об’єкту поки що очікується інформаційне повідомлення про дату аукціону та стартову цінуПро це йдеться у відповіді на запит «Конкурента» Регіонального відділення фонду Державного майна України по Львівській, Закарпатській, та Волинській областях.

Загалом, на Волині планують приватизувати 12 об’єктів державного майна. Щодо цих об’єктів організатором аукціону виступає саме відділення фонду. Із 12 об’єктів відома дата проведення аукціону щодо двох об’єктів. Відомо також, що чотири об’єкти будуть продані через викуп (спосіб продажу об’єкта приватизації одному покупцю).

Так на Волині, окрім “Бужанки” хочуть приватизувати ще кілька об’єктів:

 • Група інвентарних об’єктів  розташована у Любешові на вулиці Миру, 11. Мова йде про цегляне приміщення лабораторії районної лікарні ветеринарної медицини загальною площею 277,6 кв. м. Амбулаторію збудували у 1960 році. Також приватизується гараж, загальною площею 99,8 кв. м та сарай загальною площею 61,7 кв. м. Аукціон призначений на 23 грудня 2019 року. Стартова ціна лоту – 439,7 грн без ПДВ. Балансоутримувачем є Любешівська районна державна лікарня ветеринарної медицини.
 • У селі Буцинь до приватизації готують чотири спальні корпуси, гараж-прохідну, господарське приміщення, артезіанську свердловину та водонапірну башню. Окрім цього приватизувати хочуть вбиральню.

  Аукціон заплановано на 20 грудня, стартова ціна лоту – 802,7 грн без ПДВ. Балансоутримувачем є Нацбанк України.

 • У Любомлі хочуть продати приміщення за адресою Богдана Хмельницького, 12. Це будівля, площею 966,5 кв. м, що складається з трьох поверхів. Має бетонний фундамент, цегляні стіни, дощату підлогу та штукатурку й побігку ззовні. Балансоутримувачем приміщення є Управління державної казначейської служби України у Любомльському районі.
 • У місті Володимир-Волинський  хочуть приватизувати артсвердловину на вулиці Драгоманова, 38. Її глибина становить 80 м. Бурити почали ще у 1959 році. Свердловина закріплена обсадними азбестоцементними трубами діаметром 273 мм від 0 до 40 метрів. Балансоутримувач – ПрАТ «Луга».
 • Приватизувати хочуть також єдиний майновий комплекс державного підприємства «Волинське обласне сільськогосподарське виробниче підприємство по племінній справі у тваринництві». Він розміщений у селищі Рокині Луцького району на вулиці Столбовій, 2. Балансоутримувачем майна є Міністерство аграрної політики та продовольства України.
 • У Ковелі під приватизацію потрапляє єдиний майновий комплекс державного підприємства «Волинська станція луківництва». Він знаходиться на вулиці Ватутіна, 69. Балансоутримувачем майна є Міністерство аграрної політики та продовольства України.
 • У місті Рожище хочуть продати групу об’єктів, які є на балансі у Рожищенській державній лікарні ветеринарної медицини. Зокрема, мова про приміщення ветлабораторії з вигрібною ямою, гараж, сарай, туалет, склад, будівлю шахтного колодязя, склад дезрозчинів, віварій, наружний водопровід та каналізацію і колонку для накачування води.
 • В обласному центрі хочуть приватизувати вбудовано-прибудоване приміщення загальною площею 656,6 кв. м. Воно розміщене на проспекті Грушевського, 33. Будівля зведена у 1984 році та має один поверх. Воно перебуває на балансі Фонду державного майна. Орендар – Товариством з обмеженою відповідальністю «ВЕСТ ПРОПЕРТІ».
 • Також в Луцьку хочуть продати готель «Світязь».

  Загальна площа приміщення 7896,4 кв. м, будівля знаходиться на вулиці Набережній. Вона збудована у 1987 році та має 9 поверхів. Балансоутримувачем приміщення є ДП «Управління справами Фонду державного майна». Його орендарем станом на серпень 2019 року є Товариством з обмеженою відповідальністю «ПРИКАРПАТТЯ-ГОТЕЛЬ-СЕРВІС».

 • У Ковелі також хочуть приватизувати готель – «Лісову пісню». Приміщення має площу у 5774, 7 кв. м. Вони розміщене на бульварі Лесі Українки, 12. Побудоване у 1979 році, має п’ять поверхів. Балансоутримувачем приміщення є ДП «Управління справами Фонду державного майна». Орендар – Товариством з обмеженою відповідальністю «РІВЕР ПАРК ЛТД»

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here