Нововолинські комунальники розповіли, як прибирали дороги міста від снігу

0
251

Зима прийшла зі снігом. Від учора засніжило і Нововолинськ. Відповідно у місцевих комунальників побільшало роботи. І хоч розчищати дороги ще ранувато, бо снігу випало не так і багато, але посипати їх уже пора.

Виробниче управління комунального господарства у перший снігопад спрацювало оперативно. Зокрема, чергова група не зволікаючи, посипала проїзну частину та тротуари піскосумішшю.

«Ще учора на дороги виїхала техніка, спочатку посипали найважливіші дорожні «артерії» міста, згодом перейшли на другорядні. Працювали і вночі. Продовжили посипати тротуари, а де не доїхала техніка, за роботу взялися двірники. На боротьбу зі снігом виїхало 4 одиниці транспорту», – розповів директор установи Артем Жигалюк.

У ВУКГ запевняють оперативно та ефективно працюватимуть і надалі.

Нагадаємо, як ми уже повідомляли, працівники виробничого управління комунального господарства до зими готові. В їх арсеналі є 13 одиниць техніки, зокрема грейдери, трактори, посипачі та КАМАЗи. Спецтранспорт справний та повністю готовий до роботи. Також для посипання доріг та тротуарів, заготовлено тисяча 200 тонн піскосуміші.

Читайте також: Нововолинські комунальники готові до роботи в осінньо-зимовий період

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here