Ілюмінації, освітлення і святкові ялинки: Нововолинськ готується до новорічно-різдвяних свят

1
443

До новорічно-різдвяних свят залишилось менше місяця. І вже незабаром повсюди почнеться активна підготовка до них: прикрашатимуть різнокольоровими вогниками й гірляндами ялинки, вулиці сіл і міст, офіси, квартири і будинки. Не виняток і Нововолинськ.

Про підготовку до Нового року та Різдва Христового, благоустрій територій і наведення ладу в дворах і вулицях Нововолинська йшлося під час робочої наради у міській раді, що відбулася із керівниками служб, підприємств, установ та організацій міста під керівництвом міського голови Віктора Сапожнікова.

Мер наголосив, щоб присутні негайно розпочали усі необхідні роботи із підготовки до зимових свят. Він закликав керівників установ та організацій міста навести лад на своїх територіях.

Насамперед, очільник міста дав завдання ліквідувати стихійні сміттєзвалища в місті й прибрати вулиці від опалого листя і сміття.

Віктор Борисович наголосив, що наразі особливо засміченими є території поблизу місцевого ринку та дитсадочка №9. Він закликав на нововолинців, які запаскуджують місто, виписувати протоколи, а не допоможе, то штрафувати їх.

«За ринком, там де ми ставили нові смітники й проклали нову асфальтну дорогу, там бардак. І на ринку теж. Виписуйте протоколи на усіх винуватців, які до цього призвели. А не допомагає, то штрафуйте. Наведіть там порядок. Окрім того, засмічена територія і біля дитсадочка №9, де ми нещодавно закінчили будівництво басейна. По прибирайте місто від листя і сміття, щоб було гарно і чисто. Залучайте до цього голів ОСББ»,  – зазначив Віктор Сапожніков.

Ще одне питання, яке розглянули під час сьогоднішньої наради, – надання місту святкового вигляду.

Так, комунальникам міста поставлено завдання до Дня Святого Миколая встановити новорічну ялинку на площі В’ячеслава Чорновола. За словами мера, вогні новорічної ялинки мають засвітитися 19 грудня.

Також святкові ялинки поставлять на Шахтарському та 15 мікрорайонах міста.

Обговорили присутні й встановлення нових ілюмінацій та облаштування внутрішньоквартального освітлення нововолинських вулиць.

Так, директор виробничого управління комунального господарства Артем Жигалюк повідомив, що до свят встановлять ще одну ілюмінацію та освітять ще один квартал міста.

«Ми купили 7 протяжок ілюмінації на вулицю Перемоги. Будемо намагатися максимально швидко її протягнути, щоб засвітити на свята. Окрім цього, думаю, до Нового року ми ще встигнемо засвітити квартал, який йде від вулиці Січових Стрільців до кінотеатру, між вулицею Святого Володимира і бульваром Шевченка», – зауважив він.

Також він зазначив, що всі грошові операції варто закінчити до 27 грудня.  Бо саме до цього дня працює Казначейство.

«До 20 грудня потрібно оформити усі документи, щоб до 27 грудня завершити усі необхідні проплати коштів», – повідомив Віктор Борисович.

Насамкінець Віктор Сапожніков рекомендував усім керівникам і працівникам підприємств, установ та організацій, а також приватним підприємцям впорядкувати закріплені за ними території, аби до зимових свят Нововолинськ був чистим, охайним і красивим.

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here