Головою Волинської ОДА призначили луганчанина Юрія Погуляйка

0
281

Головою Волинської облдержадміністрації призначили луганчанина Юрія Погуляйка. Про це повідомили Волинські новини.

Представив його на новій посаді перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов під час офіційної зустрічі за участі керівників органів влади та місцевого самоврядування 3 грудня в приміщенні облдержадміністрації. Відзначимо, що захід розпочався майже з двогодинним запізненням.

Перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов насамперед перепросив через затримку:

«Зранку в нас випав сніг, місто стоїть у заторах, не міг доїхати до аеропорту. Президент, ураховуючи важливість Волинської області, хотів бути тут присутнім, але невідкладні робочі справи не дали йому такої можливості», – заявив Трофімов.

Відзначимо, раніше стало відомо, що, попри повідомлення в ЗМІ, президент Володимир Зеленський не приїде до Луцька, аби особисто представити нового очільника Волинської ОДА.

Нагадаємо, 28 жовтня, уряд погодив призначення головою Волинської ОДА Юрія Погуляйка. Після цього лідер Національного Корпусу Андрій Білецький оприлюднив відео, у якому розповів, що у зриві акції протесту проти відведення українських військ у Золотому винен ексзаступник голови Луганської ОДА Юрій Погуляйко. Також Білецький зазначив, що Погуляйко відомий на Луганщині як людина, яка «кришує» незаконну вирубку лісу.

Волиняни з недовірою та без ентузіазму зустріли новину про ймовірне призначення колишнього міліціонера, посадовця з Луганщини, адже після звільнення киянина, колишнього заступника Міністра внутрішніх справ Олександра Савченка всі очікували, що Волинь нарешті отримає місцевого керівника.

Народний депутат Ігор Гузь звернувся до президента Володимира Зеленського щодо призначення керівником Волинської ОДА поліцейського з Луганщини. Він зазначив, що не може бути керівником області людина, яка працювала і жила в іншому регіоні.

У зв’язку з можливим призначенням депутати Волинської обласної ради зібралися на позачергову сесію та прийняли звернення до президента з вимогою не призначати Погуляйка головою Волинської ОДА.

Довідково:

Юрій Михайлович Погуляйко донедавна перебував на посаді першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації.

Народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.

Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового та керівного складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім у Національній поліції України.

Останнє місце роботи до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Одружений, виховує двох дітей.

Разом із дружиною має у власності дві квартири в Луганську, одну квартиру в Києві, елітний автомобіль і більше трьох мільйонів гривень готівкою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here