20 тисяч гривень на реалізацію власної бізнес-ідеї: нововолинських підприємців запрошують до участі в конкурсі

0
162

Нововолинські підприємці можуть реалізувати власні бізнес-ідеї і поборотися за грошовий приз. Виконавчий комітет оголосив конкурс на кращий бізнес-проєкт. Таким чином хочуть стимулювати  підприємницьку ініціативу. Переможцю обіцяють 20 тисяч гривень.

Як розповів заступник міського голови Олександр Громик, проведення конкурсу «Кращий бізнес-проєкт» для діючих підприємців підтримали місцеві депутати під час чергової сесії міської ради, і для цього внесли зміни до міської програми соціально-економічного розвитку на 2019 рік.

«Конкурс відбудеться 16 грудня. Від буде відкритий. Будь-хто може прийти і ознайомитись із запропонованими презентаціями бізнес-ідей. Підприємці мають їх презентувати і детально розказати, що саме вони хочуть зробити і який проєкт прагнуть реалізувати. Переможець на втілення свого задуму отримає 20 тисяч гривень», – розповів він.

В ідеях конкурсантів вирішили не обмежувати, ініціативи можуть бути не лише соціального спрямування, а й стосуватися різних галузей життєдіяльності. Кошторис довільний, головне  – креативне бачення та суспільна користь, ну і звісно рентабельність для бізнесу.

«Проєкт може бути соціального спрямування. Може бути втілення якихось екологічних ідей, наприклад, збереження довкілля чи запровадження, продаж чи використання тільки екологічної упаковки. Також це може бути ІТ-сфера, запровадження якогось програмного забезпечення на гаджети, зокрема, замовлення послуг чи попереднього запису в сфері послуг. Будь-що креативне, яке не порушує Закон і яке буде корисним для населення нашого міста і, власне, для самого підприємця», – зазначив Олександр Громик.

Цьогоріч конкурс проведуть уперше. При плануванні бюджету наступного року витрати на нього також передбачать, зауважив Олександр Громик.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here