Без паніки: 28 листопада у Нововолинську лунатимуть сирени

0
307

У Нововолинську проведуть комплексну перевірку загальнодержавної та територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, дротового мовлення). Про це йдеться у розпорядженні заступника голови Волинської ОДА Валентина Цьося.

Мешканців попереджають – панікувати не варто, перевірку проводять з навчальною метою.

“У відповідності до Плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12. 2019 № 1076-р та Регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 24.01.2019 № 30, в період з 14.00 до 15.00 28 листопада 2019 року буде проводитися комплексна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення з включенням команд у наступному порядку: команди №4 (мовна інформація) команда №1 (СЦВ перевірка виклику), команда №3 (автоматизоване включення електросирен) та команда №5 (включення через радіотрансляційні вузли)”, – йдеться у тексті документу.

Керівники підпорядкованих структурних підрозділів повинні будуть встановити належний контроль за роботою відповідних міських чи районних служб під час підготовки і проведення комплексної перевірки.

Після перевірки, проаналізують проходження сигналів через систему оповіщення, а також вкажуть своєчасно чи несвоєчасно оперативний черговий міського відділу ГУ НП у Волинській області довів сигнали до керівного складу міських рад і райдержадміністрацій.

Людям радять зберігати спокій та пам’ятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені у місцях масового перебування людей (вокзал, школи, місця громадського відпочинку та ін.), а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, є навчальними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here