Розблокували субвенційні кошти для Нововолинська: де відновили роботи?

1
327

Минулого тижня розблокували частину субвенційних коштів, спрямованих на соціально-економічний розвиток міста. Нагадаємо, місяць тому стало відомо, що Офіс Президента України на програми соціально-економічного розвитку громад заблокував 10 мільярдів гривень, які передбачені Держбюджетом-2019.

Невтішною була ситуація і в Нововолинську. Тут заблокованими залишились 2 мільйони 350 тисяч гривень, мільйон 100 тисяч із них – за вже виконані роботи. Зокрема, оганізації, яка виконувала роботи тоді не заплатити за будівництво двох мультифункціональних спортивних майданчиків, один із яких на 15 мікрорайоні, інший на вулиці Сірка.

Замороженими були кошти і на будівництво басейну в дитсадочку №9. А більшість робіт на суму 840 тис. грн. підрядник на той час уже виконав.

Під питанням перебувало будівництво спортивного майданчика біля ЗОШ №8, що в Благодатному, та реконструкція фасаду ЗОШ №2. На облаштування спортмайданчика уже давно готова проектно-кошторисна документація, однак не вистачало коштів на втілення проекту в життя.

«На сьогодні із коштів соцеконому залишилися непроплаченими лише 290 тис. грн. Сюди входять 50 тис. грн. на апарат для лікарні, 135 та 80 тис. грн. на 2 майданчики та близько 25 тис. грн. на спортивний зал ЗОШ №6», – розповів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

Так частину коштів розблокували. Сюди входить оплата будівництва двох спортмайданчиків – на вулиці Сірка і на 15-му мікрорайоні в Нововолинську, реконструкції фасаду в ЗОШ № 2 Нововолинська вартістю 1млн. грн., ремонт басейну в ЗДО № 9 Нововолинська, де підрядники вже виконали роботи на суму 840 тис. грн  та будівництва спорткомплексу в селищі Благодатне, яке вартує 800 тис. грн. До слова, роботи з будівництва спорткомплексу біля ЗОШ №8 вже розпочали.

Тепер залишається проблемою встигнути освоїти ці гроші.

«На 2 мільйони 162 тис. грн. організації не здали актів виконаних робіт. Кошти до кінця не освоєні, і документи не здані. Я сподіваюся, що це все буде зроблено і всі кошти із соцеконому будуть освоєні», – зазначив заступник міського голови.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here