Нововолинськ перший в області за результатами оздоровчої кампанії

0
345

У Нововолинську найвищий показник оздоровлення дітей в області. Так під час оздоровчої кампанії 2019-го відпочинком охопили понад 50% школярів Нововолинська. Про це розповіла начальниця відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк під час чергового засідання міськвиконкому. Зокрема, доповідачка зазначила, що на організацію відпочинку дітей із міського бюджету освоєно більше 2-ох млн. грн., на підготовку оздоровчої кампанії – понад 1 млн. 300 тис. грн. та залучено 362 тис. додаткових коштів – батьківської плати за путівки та благодійні внески.

Підсумовуючи усе сказане, Віктор Сапожніков наголосив, що міська влада не економить на дітях, тож він задоволений, що кошти, які виділяють з міського бюджету для оздоровлення та відпочинку школярів, йдуть їм на користь.

Під час обговорення пропозицію прибрати із раціону дітей у пришкільних таборах перші страви висловила директор КП «Нововолинський комбінат шкільного харчування» Світлана Іванова.

Як зазначила Світлана Іванова, діти практично не їдять борщі та супи, тому вона запропонувала збільшити розміри сніданку та другої обідньої страви.

Працівники жаліються, що часто виливають бльзко 40-ка літрів рідких страв. Тому я пропоную збільшити сніданок і не давати дітям першої страви на обід, а збільшити розмір другої“, – розповіла Світлана Іванова.

Міський голова не став суперечити, але наголосив узгодити це із батьками.

Я вважаю, що перша страва повинна існувати, однак, якщо таке бажання мають батьки та діти і ми не йдемо всупереч нормативним документам, то я не проти. Головне – щоб усі були задоволені“, – підсумував міський голова Віктор Сапожніков.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here