З початку 2019-го на дорогах Волині загинуло 9 дітей

0
149

Порушення правил маневрування і перевищення безпечної швидкості залишаються найпоширенішими причинами аварій. Про це йдеться на сторінці патрульної поліції у фейсбуці.

Про це свідчить моніторинг, проведений відділом розшуку та опрацювання матеріалів ДТП, за 10 місяців 2019 року.
За даними поліцейських, основними причинами автопригод, які були скоєні протягом звітного періоду, є:
– порушення правил маневрування – 732 автопригоди або (31%) від усіх ДТП,
– перевищення безпечної швидкості руху – 647 ДТП (27%),
– недодержання дистанції – 282 ДТП (12%),
– керування транспортним засобом у нетверезому стані – 154 ДТП (7%),
– порушення правил проїзду перехресть – 148 ДТП (6%).
Крім того, водії порушують правила проїзду пішохідних переходів, правила зупинки і стоянки та правила обгону.

4 аварії трапились через перевтому і сон за кермом та ще 4 – через порушення вимог ПДР погоничами тварин.
22 ДТП стались через перехід дороги у невстановленому місці, 9 – через неочікуваний вихід на проїзну частину, 1 – через пішохода в нетверезому стані: а це вже відповідальність пішоходів, учасників дорожнього руху.

Загалом, за січень-жовтень 2019 року на вулично-дорожній мережі Волинської області зареєстровано 2358 ДТП. З початку року на дорогах загинуло 93 особи. 30 людей загинуло в результаті зіткнення транспортних засобів, 29 – в результаті наїзду на пішохода, 11 – наїзду на велосипедиста, 11 – перекидання транспортного засобу, 3 – наїзду на перешкоду та ін.

На жаль, констатуємо, що динаміка дорожньо-транспортних пригод з загиблими і потерпілими є майже незмінною. Люди вперто порушують ПДР і гинуть на дорогах.
Найстрашніше, коли через дорослих страждають діти. З початку року на дорогах області травмувалось 150 дітей та 9 дітей загинуло. Четверо загиблих дітей були пасажирами транспортних засобів, також травмувалась 81 дитина-пасажир, тому вкотре звертаємось і наполегливо просимо: дбайте про безпеку дітей, користуйтесь спеціальними засобами, аби належно фіксувати дітей в автомобілях! Не через те, що за це штрафуватимуть, а щоб зберегти життя найменших“, – йдеться у повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here