У школах міста відзначили День української писемності та мови

0
519

У школах міста відзначили День української писемності та мови. Про це йдеться у фейсбук-спільноті Освіта міста Нововолинська. Усі школи Нововолинська взяли участь у написанні радіодиктанту та провели чималу кількість тематичних заходів.

У Нововолинській ЗОШ № 8 сьогодні пройшов День української писемності та мови. За традицією було проведено І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та ряд цікавих заходів: тематичну лінійку “Наш скарб – рідна мова”, анкетування, ” Чому ти вчиш українську мову?”, конкурс стінгазет “Мовний листопад”. Учні та вчителі взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності”, – йдеться у дописі Тетяни Гудими.

Уже традиційно учні та вчителі ЗОШ 6 у День української писемності та мови писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Символічно, саме сьогодні в нашій школі було проведено
І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.
Усі з піднесеним настроєм і захопленням чекали свята. Завдяки написанню диктанту, школярі духовно збагатилися та, засвоївши нововведення в українському правописі, спробували практично застосувати свої знання“, – зазначила Аліна Кожуховська.

Posted by Аліна Кожуховська on Friday, November 8, 2019

8 листопада 2019 року в Нововолинській ЗОШ 5 відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови.
Святкове відкриття І етапу ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика підготували педагоги та учні початкової школи. Після концерту старшокласники та вчителі взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.
Школярі 3-11 класів виконували завдання І етапу конкурсу імені Петра Яцика, щоб визначити найкращих учнів для представлення закладу на міському рівні“, – написала Наталія Ломанюк.

8 листопада учні та педагоги ЗОШ2 стали учасниками дев’ятого радіодиктанту національної єдності.
Усі присутні таким чином засвідчують свою національну гідність, демонструють знання української мови й любов та шану до рідного слова“, – повідомила Вікторія Геролінська.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here