У Нововолинську відбувся турнір із армреслінгу пам’яті Андрія Пушкаря та Віктора Яреми

0
1018

У Нововолинську відбувся турнір з армреслінгу, присвячений пам’яті спортсмена-чемпіона Андрія Пушкаря та депутата міської ради Нововолинська. Андрій Пушкар торік був головним суддею змагань, Віктор Ярема підтримував турнір організаційно та фінансово.

Нагадаємо, щороку у ці листопадові дні в шахтарському місті проходив турнір з армрестлінгу на Кубок міського голови. Торік головним суддею змагань був заслужений майстер спорту України, тренер, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу Андрій Пушкар. Прибув спортсмен до Нововолинська на запрошення товариша, друга Віктора Яреми. Депутата Нововолинської міської ради був одним з організаторів і спонсорів цього спортивного заходу у місті. Сьогодні минає рівно три місяці, як миттєво обірвалося життя Віктора Романовича у ДТП, 14 листопада роковини від дня смерті в автокатастрофі спортсмена Андрія Пушкаря.

Родина Віктора Яреми – дружина із дітьми – вирішили продовжувати справу чоловіка й тата й підтримувати розвиток армреслінгу в Нововолинську. Цьогоріч вони взяли участь у відкритті турніру, який тепер присвячений пам’яті Андрія Пушкаря та Віктора Яреми.

«Щороку був спонсором змагань, підтримував армреслінг у нашому місті й неодноразово допомагав в організації змагань депутат міськради Віктор Ярема. Він завжди залучав дуже багато молоді до занять цим видом спорту і до участі в цьому турнірі. Але, на жаль, цього року він трагічно загинув. Але дружина і син продовжили його справу і цьогоріч вже вони підтримали ці змагання. Зокрема, підготували переможцям фінансову винагороду», – розповіла начальниця відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк.

Уросисто відкрив турнір з армреслінгу перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.

«Сьогоднішнє чудове спортивне свято, на жаль, з суттєвими і великими нотками суму. Адже за один рік із життя пішли великий спортсмен і велика людина, чемпіон світу і Європи Андрій Пушкар та його товариш, завдяки якому відбувались змагання з армреслінгу в нашому місті і який спонсорував їх – Віктор Ярема. Він запросив в наше місто Андрія Пушкаря. Тому відтепер ці змагання присвяченні їх пам’яті. Я радий, що турнір продовжується і що він зібрав стільки учасників. Хай переможе сильніший!», – наголосив він, звертаючись до учасників.

До участі в змаганнях заявилося більше півсотні учасників. Захід проводився у трьох вікових категоріях: серед школярів 9-11 класів, учнів професійно-технічних закладів і студентів вищих навчальних закладів та аматорів. Боротьба була запеклою, минулорічні переможці поступалися першістю дебютантам, емоції вирували і в уболівальників, і в учасників.

Учасники, що вибороли першість у трьох вікових категоріях – Давид Лисиця, Олександр Томчук та Борис Нестерук. Вони отримали в нагороду кубки та по тисячі гривень грошової винагороди. Юрій Міхєєв, Назар Бонецький та Назар Янюк вибороли срібло і премії по 750 гривень. А бронза і заохочення по 500 гривень дісталось Андрію Пухнавцеву, Олександрові Ясюку та Захарові Цибуховському.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here