Нововолинця підозрюють у неодноразовому збуті бупренорфіну

0
280

Нововолинський суд задовільнив клопотання слідчого про проведення допиту нововолинця, який неодноразово збував наркотики.

Досудовим розслідуванням встановлено достатньо доказів, аби підозрювати чоловіка, який мешкає в Нововолинську, в тому, що він двічі збував наркотики. Так у ході проведення оперативної закупки наркотичних засобів в дворі будинку № 36, що на мікрорайоні Шахтарському, нововолинець незаконно продав за 125 грн. частину таблетки білого кольору, яка, згідно з висновком судової експертизи, містить у своєму складі наркотичний засіб, обіг якого обмежено, – бупренорфін, масою 0,0022 г., який він незаконно придбав та зберігав з метою подальшого збуту.

Через деякий час нововолинець знову попався “на гарячому”. В ході чергового проведення оперативної закупки наркотичних засобів, поблизу будинку № 4, що на вул. Пирогова, він повторно збув частину тої ж таблетки за 140 грн.

Варто додати, нововолинця затримали в порядку, передбаченому ст. 208 КПК України, і повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here