Нововолинське відділення поліції розкрило найбільше в області злочинів зі збуту наркотиків: відбулося засідання громадської ради

0
503

Восьмого листопада відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради. У ньому взяли участь перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський та начальник Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського ВП ГУНП України у Волинській області Сергій Галащук. Про це йдеться на сайті міськради.

Андрій Сторонський акцентував увагу на робочих питаннях, які він вирішував у Міністерстві розвитку громад та територій України цими днями. Одне з них стосувалося реалізації проєкту з модернізації системи водопостачання у Нововолинську, у рамках якого вже зроблено чимало роботи. Зокрема, на першому етапі побудовано каналізаційно-насосні станції, які вже у травні введені в експлуатацію, а з початку року почали реконструкцію зовнішніх водогінних мереж Північного та Південного водозаборів. З часом усі магістральні водогони будуть замінені і це покращить якість води.

Андрій Сторонський наголосив, що є намітки будівництва станцій знезалізення та знезараження. Орієнтовно вартість робіт складає 2,5 млн доларів США. З приводу цього ведуться перемовини у Міністерстві.

Під гарантії Уряду нам надано кредит до 2031 року. Щороку до 15 червня і до 15 грудня необхідно здійснювати розрахунки. Отож маємо розуміти, ці кошти будуть погашатися за рахунок часткового підвищення тарифів. Зараз їх підвищувати не будуть, бо ще немає відповідної якості води. У рамках погашення кредиту уже проплатили 500 тис грн, у листопаді погасимо ще 900 тис грн, а до кінця грудня не вистачає 400-500 тис грн. Ці кошти є, адже у рамках цього проєкту за освоєння 90 млн грн держава нам має повернути 15 млн грн. У Міністерстві запевнили, що ці гроші надійдуть на підприємство й тоді зможемо розраховуватися за наданий кредит, відтак, зменшиться відсоток підняття тарифу на воду“, – розповів перший заступник міського голови.

Андрій Сторонський наголосив ще на одному важливому питанні, яке стосується створення округів. На часі – укрупнення об’єднаних територіальних громад. У проекті до Нововолинської ОТГ планують приєднати Поромівську ОТГ, Благодатненську селищну раду, Грядівську та Грибовицьку сільські ради.

Посадовець відповів на запитання членів громадської ради стосовно перспектив вугільної галузі Волині, поділився міркування щодо проведення медичної реформи.
Не менший інтерес викликало спілкування членів громадської ради і з начальником Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського ВП ГУНП України у Волинській області Сергієм Галащуком. За його словами, йде розвиток встановлення системи відеонагляду. Уже працюють камери «Номерок». Ця програма розвиватиметься з метою зменшення злочинів.

Головний поліцейський міста загострив увагу на ситуації з наркоманією. На сьогодні Нововолинське відділення найбільше в області розкрило злочинів зі збуту наркотиків. Він також порушив ще одну з болючих тем – квартирних крадіжок. У місті не зареєстровано вбивств, розбоїв, нанесення важких тілесних ушкоджень, а злочини, які скоєні раніше, розкриті.

За словами Сергія Галащука, відділення відчуває нестачу кадрів, особливо експертів, криміналістів.
Він запевнив, що попри труднощі, криміногенна ситуація в місті контрольована.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here