Міністерство юстиції відкрило єдиний реєстр підприємців в повному обсязі

0
202

Міністерство юстиції України відкрило єдиний реєстр підприємців в повному обсязі.

Про це повідомила пресслужба онлайн-платформи OpenDataBot, передає УНІАН.

«Тепер українці зможуть відстежувати зміни за рядом нових параметрів: номером реєстрації фізособи-підприємця (ФОП), підписантами, філіями. Для відкритих даних в Україні вкрай важлива публікація номера реєстрації ФОП, адже цей параметр дозволяє об’єднувати всю інформацію про підприємців в Україні», – сказано в повідомленні.

Відзначається, що наявність номера реєстрації ФОП дозволить зробити іншим державним органам новий крок у відкритті даних.

Як приклад наводиться Державна податкова служба, яка зможе надати інформацію про податкові борги та податковий статус і при цьому зберегти персональні дані підприємців.

«Віднині Україна має найбільш відкритий реєстр бізнесу в світі», – цитує пресслужба засновника OpenDataBot Олексія Іванкіна.

Повний реєстр планується викладати у форматі відкритих даних один раз на тиждень.

Як повідомлялося, електронна онлайн-платформа OpenDataBot запустила новий сервіс безкоштовної здачі податкових звітів для фізосіб-підприємців.

OpenDataBot – платформа для роботи з державними відкритими даними. Компанія збирає, об’єднує і аналізує дані основних публічних реєстрів країни. Сервіс працює в популярних месенджерах – Telegram, Facebook Messenger, Skype, Viber – і дозволяє отримати актуальну інформацію про компанії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here