Закінчився термін дії договору: нововолинська лікарня припинить обслуговувати мешканців Поромівської ОТГ

0
585

Управління комунального некомерційного підприємства «Нововолинська центральна міська лікарня» інформує, що протягом 2019 року в стаціонарних відділеннях лікарні проліковано 382 жителі громади.
Листи – повідомлення лікарні про недостатність виділеного ОТГ грошового забезпечення залишились без будь-яких відповідей і реагувань з боку керівництва Поромівської об’єднаної територіальної громади. Про це йдеться на сторінці КНП “НЦМЛ” у фейсбуці.

У зв’язку з використанням виділених Поромівською ОТГ коштів на лікування жителів громади в Нововолинській ЦМЛ та закінченням терміну дії договору від 23.01.2019 року № 20-11-03/2019 « Про медичне обслуговування населення Поромівської ОТГ», відсутністю пропозицій по подальшій співпраці для забезпечення медичної допомоги жителям громади від керівництва Поромівської об’єднаної територіальної громади з 21.10.2019 року медичне обслуговування населення громади припиняється.

Мешканцям громади буде забезпечене законодавче право на отримання невідкладної ургентної медичної допомоги з подальшим скеруванням на лікування по місцю виділення Поромівською ОТГ коштів на медичне обслуговування населення (Іваничівська ЦРЛ). Для вирішення питання подальшого медичного обслуговування в Нововолинській центральній міській лікарні пропонуємо вам звертатися до керівництва Поромівської об’єднаної територіальної громади“, – йдеться у повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here