Мріють про маму і тата: нововолинцям показали діток, яких можна всиновити

1
2258

На сьогоднішній день на обліку служби перебуває 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що мають правові підстави для усиновлення. Відносно трьох із них на даний час органом опіки та піклування затверджено висновок про можливість усиновлення громадянами України. Остаточне рішення буде прийняте у суді за місцем проживання потенційних усиновлювачів. Шестеро дітей виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Про це йдеться на сайті міської ради.

Троє – не охоплені сімейними формами виховання, перебувають на повному державному утриманні у школах-інтернатах, дитячих будинках чи інших навчальних закладах. Знайомтесь:

Марійка (3 місяці) – дівчинка з особливим потребами, ще зовсім маленька. Їй необхідна турбота і любов, постійна увага з боку дорослих. Посміхається, привітно йде на руки, реагує на ласку і увагу до неї. Малечі дуже потрібні люблячі і турботливі мама і тато, які радітимуть розвитку і успіхам своєї донечки.

Задерей Марія 2 лице

Ліза (16 років) – весела, товариська, має авторитет серед друзів, комунікабельна. На даний час навчається для здобуття майбутньої професії.

Лесик Є.лице

Віка (17 років) – чорнява, невисокого зросту дівчина з особливими потребами. Завжди весела та усміхнена. Інколи емоційна та запальна. Чесна, справедлива, товариська, чуйна та ввічлива.

Гаврюшенко Вікторія лице

Адже кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні. В нашій країні дуже багато дітей, які мріють про маму і тата. І саме Ваша сім’я може стати для такої дитини осередком любові і тепла, якого вона прагне… А Ви навчите її більше усміхатися, любити людей і бути щасливою.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись в службу у справах дітей виконавчого комітету Нововолинської міської ради за адресою: пр-т Дружби, 27 у м. Нововолинську, IV поверх, каб. 408, 417, тел. (03344) 3-30-02.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here