Утворили комісію, що розслідуватиме випадок отруєння родини чадним газом на вулиці Винниченка

0
131

Утворили комісію, що розслідуватиме випадок отруєння родини чадним газом на вулиці Винниченка, 11 у Нововолинську.

До її складу увійшли технічні експерти, фахівці АТ «Волиньгазу», спеціалісти в сфері охорони праці. Від Нововолинська – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дмитро Трофимчук. Голова комісії –  головний державний інспектор сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму управління Держпраці у Волинській області.

Нагадаємо, надзвичайна подія трапилася першого жовтня. Спозаранку до помешкання постраждалих примчали рятувальники, де виявили одну жінку без свідомості, ще двоє: син та друг родини зуміли самотужки вийти з будівлі. Серед постраждалих були і троє працівників екстреної медичної допомоги.

В управлінні Держпраці у Волинській області кажуть, триває розслідування справи. Деталей поки не повідомляють, проте висновки обіцяють надати згодом. Коли завершиться дослідження обставин – не уточнюють.

Тим часом будинок досі відімкнений від газопостачання. Як розповіли газовики, порушень дуже багато: самовільно встановлені газові прилади, незаконні врізки, чи не половина власників квартир не мають актів на димвентканали, а отже не проведено обстеження комунікацій. Сусіди спілкуватися з цього приводу не хочуть. Проте кажуть, у кого були встановлені датчики витоку СО2, спрацьовували неодноразово і служба 104 тут бувала часто.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here