«Посміхнемось щиро Вишні»: у Нововолинську відбувся конкурс юних гумористів

0
639

Напередодні 130 річниці Дня народження українського гумориста і сатирика Остапа Вишні у Нововолинську відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні».

В світ емоційних, неповторних, різноманітних і цікавих усмішок поринули учні усіх шкіл міста та Дитячо-юнацького центру. Цьогоріч конкурс провели у Нововолинському ліцеї №1.

Як розповідає методист міського методичного кабінету Лілія Нестерук, гуморески Остапа Вишні, давно встигли полюбитись дітям, тому вони проявляють свою любов до них в трьох номінаціях: «Вишневі усмішки», «Веселий пензлик» та «Власні усмішки».

«Уже традиційно, кожного року на початку жовтня ми проводимо міський етап обласного  конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні». Він проходить у 3 номінаціях: «Вишневі усмішки», під час якої учні декламують твори знаного гумориста, «Веселий пензлик», де діти представляють свої творчі роботи на тему гуморесок Остапа Вишні та «Власні усмішки», у рамках якого діти змагаються своїми власними гумористичними творами в різних жанрах. Це може бути і поезія, і проза. Конкурси «Веселий пензлик» та «Власні усмішки» – заочні. Учасники надсилають свої роботи в Луцьк. І вже там їх оцінюють. І серед претендентів з усієї області обирають переможців», – розповіла Лілія Нестерук.

Відтак, талановиті нововолинські школярі не лише декламували твори Остапа Вишні, а й малювали їх.

Ще перед початком дійства всі охочі мали можливість оглянути виставку робіт, поданих на конкурс у номінації «Веселий пензлик». Кожен малюнок вирізнявся творчою індивідуальністю й оригінальністю композиційного рішення.

Під час конкурсу юні гумористи продемонстрували мистецтво живого слова, майстерне виконання й вміння відтворити характер твору.

Також конкурсанти показали високий рівень сценічної культури й прекрасну дикцію. Вони яскраво входили в роль і вміло розкривали образи, створені відомим гумористом. Кожен учасник конкурсу відзначився індивідуальністю, своїм неповторним мовленням і стилем. Тому обрати переможця членам журі було не легко.

Однак, оцінивши виступи за художнім рівнем виконавської майстерності, відповідністю репертуару і зовнішнім виглядом, логічним мовленням та дикцією, найкращого гумориста міста таки визначили.

Ним став учень ЗОШ №5 Євген Сак, який майстерно перевтілився в мисливця – героя усмішки Остапа Вишні «Заєць» і своєю артистичністю вразив усіх присутніх.

Тож саме він представлятиме своє рідне місто на обласному рівні Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні», який відбудеться вже незабаром – 31 жовтня.

 

 

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here