Вбивство та зґвалтування у Нововолинську: правда чи вигадка?

0
796

У Нововолинську одне місцеве інтернет-видання поширило інформацію про те, що в шахтарському місті нібито зґвалтували молоду дівчину. Та про інцидент розповіла приятелю, який нещодавно повернувся з зони. А той, за однією з версій, того ж вечора вбив ґвалтівника, а за іншою – закопав живцем. Про це буцімто говорять у Нововолинську. Втім у місцевій поліції про моторошний випадок не чули, пише Волинь24.

За інформацією інтернет-видання, яке пише про моторошну історію, події відбувалися так: вересневого вечора дівчина поверталась додому з розважального закладу. По дорозі її зустрів, а потім переслідував молодик. Він підстеріг дівчину біля озера, десь там згвалтував, заволік на старий цвинтар. Врешті та якось вирвалась і вибігла на дорогу, зупинила авто. Про інцидент розповіла водію, який завіз її до лікарні.

Згодом про насильство дізнався її приятель, добре знаний у кримінальних колах міста, який, до слова, повернувся з зони. Тієї ж ночі він знайшов гвалтівника. За однією версією – забив і закопав, а за іншою – закопав живцем.

Як повідомив в коментарі начальник відділення поліції у Нововолинську Сергій Галащук, про інцидент поліції нічого не відомо. За фактом реєстрації ні зґвалтування, ні виявлення трупа особи у них не було. Звідки журналістка взяла інформацію – невідомо. Вона не називає імен та прізвищ, написане, найімовірніше – вигадка.

«Я не можу прокоментувати ситуацію, бо у нас не було реєстрації зґвалтування, чи виявленого трупа особи. Якби була реєстрація за фактом, я би міг тоді щось пояснити. У нас навіть приблизно такого не було. Якби був факт – була б реєстрація. Зараз не той час, що можна приховати реєстрацію. Фактично цього зробити неможливо».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here