У Нововолинську зі святом привітали працівників галузі фізичної культури та спорту

0
474

Вже традиційно в Україні у другу суботу вересня відзначається День фізкультури і спорту.

Напередодні свята, спортсменів і працівників галузі фізичної культури та спорту привітали і в Нововолинську. Урочистості відбулись у Палаці культури.

У залі – працівники фізичної культури і спорту, спортсмени, тренери та ветерани спорту. Імена багатьох з них зараз сяють на спортивному небосхилі України, прославляючи рідне місто.

Так, гордістю Нововолинська цьогоріч стала баскетбольна команда дівчат ДЮСШ, яка впродовж року здобула 18 перемог на регіональному рівні, виборола перемогу на обласних змаганнях і стала срібним призером Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2006 р.н..

Є чим пишатись і нововолинським легкоатлетам, адже вони – переможці обласних і всеукраїнських змагань.

Не менш вагомі досягнення і у команди юних гандболістів, яка є щасливим володарем бронзового кубку Всеукраїнських змагань з пляжного гандболу. Окрім цього, частина гравців наразі є кандидатами у юнацьку збірну України. Також троє спортсменів представляли рідну країну у складі збірної України на Чемпіонаті Європи у Польщі.

Насамперед, працівників сфери фізичної культури та спорту із професійним святом привітав заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, який наголосив, що пишається здобутками кожного з місцевих спортсменів чи їх тренерів.

«Хочу звернутись перш за все до наших тренерів. Адже своїми перемогами спортсмени завдячують саме їм. Ви своєю щоденною невтомною працею в спортивних школах, загальноосвітніх закладах і секціях доносите до наших дітей культуру тіла й духу. Крок за кроком гартуєте нашу молодь, як фізично так і духовно, адже заняття спортом передбачає насамперед силу волі, впевненість і наполегливість. А міська влада, у свою чергу, намагається створити належні умови для занять фізкультурою і спортом. У нас є прекрасна ДЮСШ з сучасним покриттям, спортивний комплекс у першій школі, футбольне поле за Будинком спорту. Цьогоріч відкрили два тенісних корти. Триває реконструкція міського стадіону. Займаючись спортом, діти мужніють, загартовують свій характер і свою силу волі», – зазначив Андрій Сторонський.

Також працівників галузі фізичної культури і спорту привітала начальник відділу у справах молоді та спорту Тетяна Супрунюк.

Вона зазначила, що щорічно вихованці місцевих навчальних закладів активно долучаються до спартакіади «Нововолинськ спортивний». Цього року 3 місце в ній посілаЗОШ №7, 2 місце – ЗОШ №5, а перемогу здобула – ЗОШ №6.

«Я щиро дякую за те, що ви гідно виховуєте дітей, які беруть активну участь у змаганнях і достойно представляють наше місто»,зазначила Тетяна Супрунюк.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, активну пропаганду здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури і спорту почесними грамотами, подяками міського голови й подарунками відзначили кращих з кращих: тренерів, майстрів спорту, працівників спортивних закладів, юних та дорослих спортсменів.

Окрім цього, команда юних гандболістів отримала від міської ради грошовий сертифікат на 3 тисячі гривень.

«Я думаю, вони самі краще знають, що потрібно їхній команді. Відповідно, це і куплять», – зауважив Андрій Сторонський.

Опісля свої пісенні, танцювальні і музичні вітання кращим спортсменам міста подарували місцеві артисти.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here