День відкритих дверей: у Нововолинському Центрі дитячої та юнацької творчості шукають нові таланти

0
531

У Нововолинському Центрі дитячої та юнацької творчості шукають нові таланти.

Навчальний заклад гостинно відчинив двері для всіх охочих відвідувати гуртки, студії, навчатися чомусь новому, цікавому, корисному.

Аби продемонструвати жителям міста свої досягнення і вміння, а також запросити в свою творчу сім’ю школярів, які мріють долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття і здобути перші перемоги, в НЦДЮТі вже традиційно організували День відкритих дверей.

Усіх гостей привітала Директор НЦДЮТ Любов Кравцова, яка запевнила, що дуже рада бачити постійних відвідувачів Центру творчості та рада вітати тих, хто вперше переступив поріг дитячого закладу.

Вона висловила впевненість, що кожна дитина із поміж розмаїття гуртків знайде для себе заняття до душі, а на стіні досягнень вихованців центру вже у найближчий час з’являться нові імена.

«День відкритих дверей ми влаштовуємо щорічно на початку нового навчального року, таким чином знайомимо з роботами та надбаннями наших вихованців, залучаємо нових членів до гуртків, розповідаємо про нашу роботу дітям, які ще не визначилися, де б хотіли себе проявити, чим зайняти свій вільний час», – розповіла Любов Кравцова.

Вона зазначила, що в закладі створені всі умови для гармонійного розвитку особистості, її творчого та інтелектуального потенціалу в вільний від навчання час.

За словами Любові Андріївни, зараз в Центрі дитячої та юнацької творчості функціонує 56 гуртків художньо-естетичного, еколого-натуралістичного, технічного та туристсько-краєзнавчого направлення. А цьогоріч тут відкрили ще й гурток журналістики та відновили роботу фольклорного. Тож тут можуть задовольнити уподобання навіть найвимогливішого відвідувача.

«У нас працює 40 висококваліфікованих педагогів, є 56 гуртків, у яких займається 130 груп школярів. Ми постійно розвиваємося й удосконалюємося. Наприклад, цього року значно покращилася матеріально-технічна база туристичного гуртка. Адже, завдяки міському управлінню освіти, ми на 56 тисяч гривень придбали необхідне спорядження: намети, спальники, каримати», – зауважила Любов Кравцова.

Творчий та педагогічний здобуток ЦДЮТ – 7 Зразкових дитячих художніх колективів, народний гурток, школа ранньої творчої орієнтації «Пізнай себе», а також переможці та лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів і змагань.

Будинок дитячої та юнацької творчості є осередком дитячого натхнення та успіхів. В його затишних стінах збирається обдарована молодь міста для того, щоб відкрити та розвинути в собі нові таланти та вміння. І в цьому їм радо допомагають досвідчені та професійні педагоги. Під час Дня відкритих дверей вони розповіли присутнім про особливості та специфіку діяльності гуртків.

У святковому концерті просто неба вихованці Центру творчості демонстрували глядачам свої здібності, набуті навички і досягнення у гуртках різних напрямів – мелодійний і дзвінкий спів, чуттєва і зворушлива гра на різноманітних музичних інструментах та запальний танок.

Також із здобутками та напрацюваннями різних гуртків та секцій можна було ознайомитись і на виставкових стендах. Зокрема, кожен мав змогу помилуватися роботами вихованців гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. А це: малювання, художнє фото, випалювання на дереві, різьблення, власноруч створені прикраси, ляльки та вироби зі шкіри, роботи в стилі квілінг, вишивка бісером й в’язання гачком, фітодизайн та ще багато чого цікавого. Виставка юних умільців вразила барвистістю та креативністю.

Чимало зацікавлених школярів зібралося поблизу імпровізованих майстерських, де кожен бажаючий міг долучитися до мистецьких майстер-класів і власноруч виготовити щось оригінальне з паперу, бісеру чи тканини.

Дирекція та педагоги Нововолинського Центу дитячої та юнацької творчості сподіваються, що зовсім скоро ряди їх закладу поповнять нові юні таланти: художники, поети, співаки, артисти, танцюристи, мрійники та фантазери, які долучаться до позашкільного життя, яке, як завжди, буде яскравим, сповненим приємних вражень та цікавих знахідок!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here