Змагання, естафети, фітнес-тренування та турпохід: Олімпійський тиждень у Нововолинській ЗОШ №3

0
1088

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школах Нововолинська уже традиційно у вересні проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік.

Цього тижня в місцевих навчальних закладах відбувається чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання між класами.

Запланована насичена спортивна програма і у ЗОШ №3. Цей тиждень тут проведуть цікаво, ефективно, а головне корисно. Шкільні будні цього навчального закладу насичені різноманітними змаганнями, естафетами, лекціями та зустрічами зі спортивними тренерами міста. А у п’ятницю усі учні вирушать у туристичний похід. І вже там повеселяться від душі.

«Протягом цього тижня у нас заплановані заняття із відомими нововолинськими тренерами, змагання між учнями 10-11 класів, у п’ятницю усі наші учні підуть у туристичний похід. І уже там відбудеться чимало спортивних заходів: різноманітні естафети, пляжні волейбол і футбол та інші змагання. Окрім цього, старшокласники підготують виставку «Олімпійські види спорту» і розповідь для учнів початкових і середніх класів про олімпійські види спорту й відомих олімпійських спортсменів України, які приносять славу нашій державі. Також наші вчителі протягом цього тижня будуть розповідати школярам, що потрібно робити, щоб зберегти своє здоров’я, будуть знайомити їх з основними здоров’язберігаючими технологіями і залучати їх до занять спортом і спонукати їх вести активний спосіб життя», – розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Савчук.

Цікавим для вихованців ЗОШ №3 був і сьогоднійшій день.

Так, другокласники змагалися у різноманітних спортивних естафетах, визначаючих кращих у швидкості, спритності, гнучкості і кмітливості.

Виборюючи перемогу в кожному із запропонованих конкурсів, учні проявили свою силу, випробували свої вміння, виявили командний дух і свою заповзятість, а також відчули азарт боротьби і радість перемоги. Окрім цього, школярі весело і цікаво провели час, відпочили і набралися нових сил для успішного продовження навчання.

Не забули вчителі і про старшокласників. В гості до них завітала фітнес-тренер Надія Самох.

Вона розповіла чому не варто прогулювати уроки фізичного виховання, наголосила на перевагах й нюансах правильного харчування, закликала пити багато води й брати з собою в школу перекуси.

А потім провела для старшокласниць інтенсивне тренування, під час якого усі під запальну музику розминались, стрибали, присідали, активно рухались та виконували різноманітні спортивні вправи.

Вчителі сподіваються, що заходи об’єднані в Олімпійський тиждень, залучать школярів до регулярних занять фізичною культурою і спортом, адже бути здоровим – це не лише важливо, а й модно.

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here