День народження міста розпочався із фітнес-ранку: нововолинці бігали, танцювали зумбу та взяли участь в інтервальному тренінгу

0
956

Після шумного нічного батлу діджеїв зранку нововолинці привели в гармонію тіло та дух. На площі Чорновола за підтримки міської ради відбувся фітнес-ранок. До нього долучилися чимало містян та вихованців міських спортивних клубів та секцій найпопулярніших спортсменів-викладачів: Надії Самох, Сергія Смолярука та Наталії Лященко.

Розпочався святковий спортивний марафон із розминки учасників під керівництвом засновника «Кузні тіла», відомого тренера Сергія Смолярука.

Добре розігрівши м’язи, учасники фітнес-ранку вирушили на ранкову пробіжку містом протяжністю у 5 кілометрів.

Після того – запальна зумба. Під керівництвом Наталії Лященко дівчата та хлопці запалили площу Чорновола спортивними латино-американськими ритмами.

До слова, тренери активно брали участь у тренуваннях один одного. А учасники фітнес-ранку спробувати себе у різних напрямках цього виду спорту.

Після фруктового перекусу та склянки води усі взялися до високо інтенсивного  тренування, яке підготувала фітнес-тренер тренер Надія Самох.

Змучені, виснажені, проте наповнені позитивним зарядом учасники фітнес-ранку прослухали лекцію про спорт, здоровий спосіб життя та тіло від Сергія Смолярука.

Закінчився перший захід 69-ї річниці від дня народження Нововолинська нагородженням присутніх відзнаками за участь у фітнес-ранку.

 

 

        

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here