Керівництво та депутати Нововолинська просять виплатити заборгованість шахтарям напередодні професійного свята

0
277

Президентові, Прем’єр-міністрові та міністрові енергетики та вугільної промисловості міська рада надішле депутатське звернення.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 22 серпня, на сесії міської ради.

«Сьогодні зранку я говорив із генеральним директором ДП «Волиньвугілля». Давайте пошлемо телеграми в Міністерство, у Кабінет Міністрів і у облдержадміністрацію стосовно заборгованості із заробітної плати вугільникам. Ми наближаємося до Дня шахтаря, а в гірників досі є заборгованість із зарплати, попри всі обіцянки її закрити», – наголосив міський голова Віктор Сапожніков.

Так з ініціативи депутатів сьогодні прийняли рішення про направлення їхнього колективного звернення до Президента Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.

«Несвоєчасна та нерегулярна виплата заробітної плати вугільникам, відсутність фінансування модернізації технічного обладнання шахт призводять до руйнування вугільної галузі Волинського краю. Критичним на сьогодні є питання з виплати заробітної плати гірникам. Уже три місяці як і шахтарі, так і їхні родини залишаються без можливостей на достойні умови життя.  Просимо Вас втрутитися в дану ситуацію та вирішити питання погашення заборгованості з оплати праці працівникам вугільних підприємств, щоб покращити матеріальний стан шахтарів та їх сімей і припинити акції протесту», – йдеться у зверненні.

До слова, вчора на своїй сторінці у фейсбуці голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець зазначив, що незважаючи на те, що рішення про виділення коштів на погашення заборгованості із заробітної плати було прийняте Урядом ще у минулому місяці, грошей гірники так і не побачили.

Також Михайло Волинець зазначив, що якщо гірники не отримають всіх очікуваних коштів до свого професійного свята – Дня шахтаря, вони 29 серпня, в день урочистого відкриття Верховної Ради України, приїдуть на акцію протесту під її будівлю вимагати зароблене.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here