86% новонароджених діток реєструють у пологовому

0
291

З нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України з 12 по 24 серпня 2019 року декада правових знань. Відтак проводять урочисте вручення свідоцтв про народження дитини в закладах охорони здоров`я! Про це йдеться на сторінці Нововолинського міського відділу ДРАЦС.
Державна реєстрація народження дитини у пологовому будинку та видача довідок про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини – один з найпопулярніших пілотних проектів Міністерства юстиції України!
Протягом 2019 року Нововолинським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану було зареєстровано та видано безпосередньо в пологовому будинку 246 свідоцтва про народження та видано 158 довідок про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини, а усього зареєстровано 285 діток! ( 86% в пологовому!)“, – йдеться у повідомленні.

З цієї нагоди працівники закладу сьогодні урочисто вручали свідоцтва про народження та вітали батьків:
Олександра та Анну з народженням сина Івана.
Віталія та Катерину з народженням донечки Аліси.
Олександра і Тетяну з народженням донечки Олександри.
Сергія та Олену з народженням донечки Ярослави.
Андрія і Вікторію з народженням сина Ярослава.
Під час урочистого вручення свідоцтв працівники відділу привітали мам та вручили
інформаційні буклети МінЮсту «Відповідальне батьківство» та «Відповідальним батькам – урядова підтримка!», адже ініціатива уряду спрямована на захист дітей та відповідальність батьків!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here