Смачні “батарейки” для мозку: продукти, які зроблять Вас розумнішими

0
362

Все, що ми їмо, відбивається не тільки на нашому зовнішньому вигляді і самопочутті, а й може значно вплинути на мозкову діяльність і пам’ять.

Ці продукти не тільки корисні, але й смачні, повідомляє Changehealth.

Ананаси.

Ананаси стимулюють довготривалу пам’ять. Завдяки цим жовтим плодам ми можемо запам’ятовувати більше інформації, ніж зазвичай. Так що якщо готуєтеся до іспитів – не забудьте з’їсти трохи ананаса.

Вівсянка.

Овес стимулює кровообіг, а також роботу мозку. Крім того, як і багато крупи, вівсянка містить велику кількість вітамінів групи В.

Авокадо.

40% целюлози авокадо складається з масла, яке, в свою чергу, багато ненасичене жирними кислотами. Тому завдяки авокадо можна “нагодувати” не тільки клітини мозку, але і прискорити засвоєння інформації і захистити організм від серцево-судинних захворювань, депресії, стресу, а також в цілому зміцнити імунну систему. Авокадо також містить багато калію, натрію, фосфору, магнію і кальцію. Так що додавайте цей фрукт в сендвічі або салати – тим самим і працездатність свою підвищите, і в цілому стан здоров’я поліпшите.

Рослинні масла.

Не тільки соняшникова і оливкова олія варті уваги. Масло волоських горіхів, виноградних кісточок, лляне, кунжутне, кукурудзяна, коксове та багато інших дуже корисні для нашого організму в цілому і для імунної системи зокрема. Вони багаті ненасиченими жирними кислотами омега-3 і омега-6, які відмінно діють на роботу мозку, а також дарують енергію і сприяють кращій пам’яті.

Баклажани.

Темний пігмент шкірки баклажана– насправді найсильніший антиоксидант, який допомагає мембран клітин мозку містити необхідну кількість жиру, захищаючи їх від пошкодження.

Буряк.

Буряк містить бетаїн, який покращує настрій і здатність до концентрації.

Лимони.

Лимони містять багато калію, необхідного для належної роботи нервової системи та мозкової діяльності. Вони також допомагають зосередитися і полегшити засвоєння інформації.

Курага.

Ці сухофрукти покращують пам’ять, підвищують працездатність і зменшують напругу, які всі ми відчуваємо хоча б час від часу. Курага багата залізом, стимулюючим ліва півкуля мозку, яка відповідає за аналітичне мислення, і вітаміном С, який, в свою чергу, допомагає нашому організму якомога краще засвоювати залізо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here