Обстеження безкоштовне: у Нововолинську запрацював пересувний цифровий мамограф

1
560

Відсьогодні у Нововолинську запрацював пересувний цифровий мамограф. Безкоштовно за направленням або без жінкам проводитимуть мамографію у спеціально обладнаному автобусі, який працює біля амбулаторії №4 у будні дні з 9 до 15 години.

«Просимо усіх жінок віком 35-40 років, які упродовж останніх двох років не проходили мамографічного обстеження, пройти обов’язково цей огляд і подбати за своє здоров’я», – наголосила головна лікарка центру ПМСД Ольга Попіка.

Обстеження проводяться за направленням сімейного лікаря , лікаря-гінеколога та без направлення усім охочим.

Показання до проведення мамографії : вік 35-40 років. До 35 років – тільки після огляду мамолога онкодиспансеру.

Протипоказання: вік молодше 35 років; під час менструального циклу; жінки, які годують грудьми; вагітність.

Мамографію рекомендують проходити усім жінкам після 35 років раз на 2 роки. Після 50 років – раз на рік.

Головна лікарка центру ПМСД закликає жінок перевірити стан здоров’я молочних залоз у пересувному цифровому мамографі, адже той прилад, який є у лікарні нині не працює, його ремонтують.

«Ситуація з цифровим флюорографом показала, що такі обстеження потрібно проводити і не затягувати, адже передракових і ракових захворювань молочних залоз у жінок є дуже багато», – розповіла Ольга Попіка.

До слова, з 5 серпня автобус, обладнаних цифровим мамографом,  переїде до селища Благодатного і працюватиме там протягом тижня біля місцевої амбулаторії.

1 коментар

  1. […] ми уже повідомляли, з 22 липня 2019 року у Нововолинську працював пересувний цифровий мамограф з Волинського обласного медичного центру онкології. […]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here