Анна, Єва, Давид, Марк: повідомили, як цьогоріч називають нововолинських немовлят

0
215

Найпоширеніші імена, які цьогоріч надавали дітям при державній реєстрації народження у Нововолинську, –  Арсен, Артем, Владислав, Анна, Дарія і Єва. Є чимало й оригінальних імен, – повідомляє начальник відомства Людмила Савік на своїй сторінці у Фейсбук.

За підсумками першого півріччя 2019 року склалася така цікава тенденція до вибору імен новонародженим діткам мешканцями міста Нововолинська! Вражає обдуманий вибір імен для своєї дитини батьками, адже вони щиро вірять у те, що воно вплине на долю і характер малюка, допоможе йому досягти цілей або, навпаки, може негативно вплинути на кар’єру, дружбу або любов“, – йдеться у повідомленні.

Так, найбільш поширеніші імена для хлопчиків у 1 півріччі 2019 року – Арсен, Артем, Владислав, Давид, Данило, Максим, Матвій, Марк, Тимофій та Ярослав. А серед дівчаток – Анна, Дарія, Єва, Злата, Софія, Поліна і Уляна. 

Не обійшлося цього року  і без рідковживаних й дещо незвичних імен. Зокрема, хлопчиків називали Даміан, Еміль, Емір, Савелій та Юстиніан, а дівчаток – Аліса, Ділара, Домініка, Іларія, Ілана, Еліна, Лікерія та Рада!

Важливий вибір батьків здійснено! Але все таки доля людини знаходиться в її руках! У кожної людини є можливість зробити життя насиченим і приємним, знайти можливості для самореалізації і змінити ставлення до проблем, сприймаючи їх як виклик здібностям і майданчик для того, щоб проявити себе!“, – зазначає Людмила Савік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here