8 речей, які ні за що не можна викладати в соцмережі

0
223
CHIANG MAI, THAILAND - JULY 10, 2016: A women hand holding iphone with new logo of instagram application. Instagram is largest and most popular photograph social networking.

Соціальні мережі не просто стали засобом комунікації між людьми. Ми звикли вести публічні щоденники в тому чи іншому форматі і це сильно розмило розуміння особистих кордонів – до яких пір ми бачимо есе, засновані на особистому досвіді і байки з життя, а після якого часу починається зайва відвертість. Про це йдеться на сайті “Від Тарнополя до Тернополя”.

Поліцейські різних країн світу в цілому за те, щоб відвертість не регулювати, але постійно вказують на необхідності уникати викладання деяких видів інформації. Чисто з міркувань особистої безпеки.

Паспорт і водійське посвідчення

Перш за все, звичайно, їх фотографії і скани. Але також і будь-які інші дані звідти, крім прізвища-імені-по батькові. Шахраї завжди придумають, як використовувати таку інформацію. На ті ж дані по паспортам через підставні контори беруться кредити, а колектори потім приходять до тебе.

Банківську картку І дані і фото кожної зі сторін

Можна швидко виявити, що рахунок на ній обнулений зловмисником. Шахраї вичавлять всю необхідну інформацію, яка їм потрібна для отримання твоїх грошей.

Звіти під час відпустки

Після відпустки – розміщай фото які хочеш і скільки хочеш! А під час відпочинку – не варто. І заздалегідь відпустку краще не анонсувати. Звичайно, приємно насолодитися чужою заздрістю, але сучасні квартирні злодії не тільки за вікнами стежать – регулярно чи світло включається – але і соцмережі моніторять. Господарі фото на пляжі викладають, а зловмисники вже відмички до дверних замків підбирають.

Виграшні квитки

Звичайно, є ймовірність, що якщо ти везуча людина, що зуміла виграти в лотерею, то везіння вистачить і на що завгодно, але все ж не варто. Потім прийдеш за виграшем і дізнаєшся, що хтось вже пред’явив квиток до тебе. Квиток з потрібним номером і навіть штрих-кодом. Але якщо є бажання викласти таке фото, то всі дані по яких можна перевірити справжність квитка необхідно замазати в графічному редакторі.

Домашня адреса

Ніколи не знаєш, якому з інтернет-коментаторів ти настільки віддавила мозоль висловленою думкою, що його переклинить і він з’явиться до твого дому. Ми не перебільшуємо, поліція знає багато таких реальних випадків. Старайся також не фотографувати безпосередньо свій будинок і найближчу територію, є наполегливі люди, які по місцевості визначають адресу.

Грамоти і атестати дітей

У них завжди вказана школа і місто. Ще одна можливість встановити місце проживання. Або, ще гірше, підстерегти тебе біля школи дитини і там зловити. Приблизно з тих же міркувань не треба викладати медичні та страхові поліси та обкладинки медкарток. Ні дітей, ні свої.

Фото бабусиних-дідових нагород і документів на них

Це цінність, заради якої злодій піде на пограбування квартири швидше, ніж заради плазми або ноутбуків. Легко забрати, коштує великих грошей, ось і думай.

Скарги на роботу і роботодавця

Скарги роботи поліцейським не додають, зате зменшують її у скаржників. Бувають дуже, навіть дуже образливі начальники.

До речі, смішні або інтригуючі історії з життя фірми теж не варто розповідати, не запитавши попередньо у начальства дозволу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here