Випускний ліцеїстів під загрозою через конфлікт із директором

2
1717

За тиждень до  урочистої події, учням та їхнім батькам директор Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради Юрій Лазаренко повідомив, що цьогоріч нагородження медалістів відбудеться у стінах ліцею, більше того, учні закладу не братимуть участь у традиційних загальноміських заходах з нагоди випускного вечора.

Таке рішення обурило як школярів так і їхніх батьків, тому за поясненнями вони звернулись до директора ліцею. Ці пояснення зняли на відео.

У відеозаписі, яке надав нам один із батьків, керівник закладу мотивує своє рішення тим, що Нововолинський ліцей-інтернат підпорядковується обласному упавлінню освіти. У ході суперечок директор ніби-то згодився піти на поступки і провести вручення атестатів у міському Палаці культури 28 червня, проте о 18 годині, хоча попередньо повідомлялось про 16-ту, адже саме о 6-ій вечора випускники інших шкіл збиратимуться на святкову ходу центром міста.

Видати свідоцтва про загальну середню освіту раніше, аби випускники взяли участь і в міських заходах, директор ліцею Юрій Лазаренко навідріз відмовляється, мовляв, він запросив обласне керівництво і час змінювати не має наміру.

Батьки впевнені, що це помста учням за те, що навесні у мережі поширили відео затоплення гуртожитку, через проблеми із дахом.

Після безрезультатних перемовин з директором ліцею-інтернату батьки подались до міських чиновників з проханням повпливати на рішення Юрія Лазаренка.

Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський здивований рішенням керівника закладу, та наголошує, що з боку міської ради будуть вжиті усі можливі заходи, аби забезпечити гідне свято усім без винятку випускникам, хоча ліцей-інтернат не підпорядковується міському управлінню освіти.

Відповідно до чинного законодавства директор освітньої установи повинен власноруч видати атестати під підпис кожному випускнику. В області офіційно затверджують дату, однак місце та час очільник закладу має право обирати на власний розсуд. Варто зазначити, що у сценарії міського свята випускного ліцей зазначений, ба більше, були підготовлені спільні художні номери.

Чи дослухається директор ліцею-інтернату Юрій Лазаренко до бажань своїх учнів, або ж він надалі переслідуватиме свої не зовсім зрозумілі амбіції – покаже час, хоча, до випускного залишились лічені дні.

Батьки чотирьох класів закликають бодай класних керівників стати на бік своїх учнів та не спотворити шкільні спогади дітей, прийшовши на площу Чорновола  у п’ятницю о 18-ій годині.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here