Як у бібліотеці розважають вихованців пришкільних таборів

0
174

14 червня на бібліококтейль «Не сумуй, читай, мудруй» до Нововолинської центральної міської бібліотеки завітали школярі загонів «Веселка» та «Сонечко» пришкільного табору «Зелена планета» ЗОШ № 2 з вчителями, пишуть на сайті ЦМБ.

Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів бібліотеки Антоніна Костилева ознайомила учнів з цікавими книгами, які можна почитати у бібліотеці; дітивідгадували, що ж знаходиться у «чарівному мішечку», відповідали на запитання казкової вікторини, подивились мультфільм «Лежень» за твором сучасного письменника Юрія Винничука.

До бібліотеки 13 червня на казковий ярмарок «Дайте відповідь мені – правду я кажу чи ні» завітали загони «Драйв» і «Бджоли» табору «Веселка» ЗОШ №4 імені Т. Г. Шевченка. Разом з дітьми сторінками улюблених казок мандрували бібліотекарі Іванна Кравчук та Антоніна Костилева, грали у веселі ігри під назвами «Ерудит», «Казкова павутинка», «Чарівний мішечок» та інші.

12 червня школярі загонів «Юнікор», «Усмішка» та «Дружба» Нововолинської ЗОШ №4 імені Т. Г. Шевченка та їх вихователі завітали до центральної міської бібліотеки на бібліофреш «Мозаїка книжкових новинок».

Бібліотекарі відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів Антоніна Костилева та Іванна Кравчук ознайомили присутніх з новинками літератури, якими  поповнився фонд бібліотеки від Українського інституту книги (книги закуплені за кошти державного бюджету) і фундації Дарини Жолдак.  Діти переглянули буктрейлери та мали можливість підібрати книгу, яка зацікавила, до читання.
НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here