У головній книгозбірні міста презентувати нові видання

0
101

Кожна нова книга – це завжди подія і нове знайомство, пишуть на сайті НЦМБ.

Нещодавно Нововолинська центральна міська бібліотека поповнилася широким асортиментом книг, для знайомства з якими на книжковий калейдоскоп «На хвилях літературних новинок» завітали студенти Нововолинського електромеханічного коледжу (викладач Людмила Олексюк).

Бібліотекарі Марія Олексюк та Ганна Кондратюк розповіли запрошеним про нові надходження у читальний зал бібліотеки: сучасну галузеву та наукову літературу.

Так, впорядкувати думки, перестати бути жертвою обставин та взяти абсолютний контроль над власним життям допоможе книга Джозефа О’Коннора «Системне мислення. Пошук неординарних творчих рішень». Зрозуміти, як працює мозок, дозволить книга «Секрети мозку» Деніела Сігела. Тамара Марценюк у «Чому не варто боятися фемінізму» знищить ірраціональний страх перед фемінізмом. «TERRA інклюзія 2018» навчить розуміти того, хто відрізняється.

Книги про фізику майбутнього та геніїв, що створили сучасну науку, особливо припали до душі студентам. А викладач,  у свою чергу,  зацікавилася новинками про методи навчання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here