З тільки-но встановленого літнього душа хулігани вкрали форсунки серед білого дня

0
2773

Літній душ вчора встановили на Майдані Незалежності. Досвід перейняли від закордонних сусідів. Перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський, будучи у Польщі, побачив схожі душі. Там мешканці могли освіжитися прямо під час прогулянки, що дуже допомагає під час літньої спеки. Тоді й виникла ідея встановити аналогічний душ і в Нововолинську та полегшити спекотні будні його мешканців.

Вчора у Нововолинську запустили перший літній душ. Його виготовили працівники ВУКГ за підтримки небайдужих підприємців.

«Вчора відбувся дебют арки – літнього душа. Це був тільки тестовий варіант, адже спонтанно виникла ідея, спонтанно знайшли обладнання і так само привезли і встановили. Практика нам показала, що є кілька недопрацювань, але сьогодні ми їх виправимо і вже до 11 години дня душ працюватиме», – розповів заступник директора ВУКГ Сергій Акатов.

Користуватися ним зможуть усі охочі. Проте, як виявилося, вчора протягом тестової роботи тривалістю в один день хулігани встигли викрасти форсунки, які розпилюють водний потік. А трапилося це серед білого дня на очах одного із працівників ВУКГ. Проте, поки він дійшов до місця, зловмисник встиг накивати п’ятами. Сьогодні працівники куплять нові форсунки – і душ знову запрацює.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here