Сьогодні – Всесвітній день блондинок

0
187

В останній день весни світловолосі жінки відзначають своє свято. Так, 31 травня у світі вітають блондинок. Про це пише «Обозреватель».

Історія виникнення свята

Всесвітній день блондинок — свято відносно молоде. Вперше про нього почули 9 червня 2001 року у США. Саме там група блондинок-адвокатів вирішила піти проти стереотипів і довести колегам-чоловікам, що у професії вони нічим не гірші. На знак захисту своїх інтересів та бажання довести світу, що блондинки можуть бути не лише красивими, а й розумними, вони й заснували цей день.

Утім, є ще одна версія виникнення дня, присвяченого світловолосим красуням. Так, відправною точкою для нього могла стати комедійна стрічка «Блондинка у законі» із Різ Візерспун у головній ролі. Прем’єра відбулася незадовго до оголошення свята – 26 червня 2001 року.

Перше святкування пройшло чудово, а згодом таку ініціативу підхопили в усьому світі. Дата святкування теж змістилася на декілька днів і остаточно зафіксувалася в календарі на 31 травня.

У світі цього дня організовують різноманітні паради, конкурси й навіть вигадують премії, якими нагороджують представниць натурального блонду.

Факти дослідників

Вчені стверджують, що натуральний блонд сьогодні – дуже велика рідкість. А до 2202 року на Землі взагалі може не залишитись справжніх блондинок. За даними дослідників, протягом 50 років кількість блондинок скоротилася з 49% до 14% від загальної кількості населення планети.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here